reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Wiesz co WolfiA, na telewizorach się nie znam, ale nie kupiłąbym samochodu bez abs-u i wspomagania kierwnicy. :-D

Ja pewnie też nie:-D Obecnie mamy VW Polo bez abs-u i wspomagania kierownicy i jeździmy:-p Chociaż mój mąż myśli, że z czasem wymienimy go na lepszy model, bo brakuje mu wspomagania;-) W każdym razie jak porównywałam w sklepie plazmy do lcd to jak dla mnie robią lepsze wrażenie. Obecnie stoimy przed wyborem, bo na razie mamy zwykły kineskopowy telewizor (mieliśmy kupować na jesieni, ale chyba się to odciągnie do wiosny, po moim porodzie). Zastanawiam się tylko czy mój małżonek najpierw kupi plazme czy swojego wymarzonego PCeta:confused::-D Ah Ci mężczyźni...:-D
 
nie wiem czemu ale strasznie przychodzę zakręcona po jeżdzie mimo że coraz pewniej sie czuję za kierownicą

Pewnie dlatego, że przez ten cały czas jeździsz w skupieniu i lekkim spięciu, które jest normalne. Mój mąż jak jeździ autostradą dość szybko, to po dłuższym czasie boli go wszystko dlatego, że jest spięty przy dużych prędkościach;-)

A swoją drogą jak się dostać na wątek zamknięty:confused:;-) Są jakieś wymagania, które trzeba spełnić:confused:;-)
 
Czesc babeczki!
To ja- madzix.Nie moge sie zalogowac na moj stary profil, nie tylko na wz ale nawet tutaj....:baffled:
Aga-pg, czy dałoby sie to jakos wyjasnic?
Mam nadzieje ,ze nie zostałam dyscyplinarnie skreslona?;-)
Pozdrawiam Was serdecznie, mam nadzieje, ze nie przeszkadza wam ta mała zmiana?
 
Czesc babeczki!
To ja- madzix.Nie moge sie zalogowac na moj stary profil, nie tylko na wz ale nawet tutaj....:baffled:
Aga-pg, czy dałoby sie to jakos wyjasnic?
Mam nadzieje ,ze nie zostałam dyscyplinarnie skreslona?;-)
Pozdrawiam Was serdecznie, mam nadzieje, ze nie przeszkadza wam ta mała zmiana?
Ale numer :dry::sorry2:
 
reklama
Do góry