reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Dobry wieczór;-) Ja też się dzisiaj lenie troszkę;-) W końcu kiedyś muszę:-D Mój O zrobił dzisiaj pizze na obiad - pychotka. Jutro jedziemy do znajomych, więc ruszę się z domu;-) Tak poza tym to ciężko mi się robi z tym brzuszkiem już:sorry2: Krocze mi się naciąga i mnie pobolewa, ale to normalne na tym etapie. Oby tylko gorzej nie było;-)
 
reklama
Moja Gabrysia też krtań bylismy u lekarza dostała zastrzyk bo bardzo ją przydusiło w nocy nie spałam bo ją pilnowałam ma antybiotyk AMOKSIKLAV Diphergan Flafamed i lacidofil mieliśmy nawet skierowani do szpital przez to wszystko fatalnie mi poszla dzisiejsza jazda po zakrętach i nie tylko :-(mam nadzieję ze będzie lepiej Miłego wieczoru
zdrówka dla Gabrysi:tak::tak:

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No to jaka lodówke proponujecie:baffled::baffled::baffled::evil::hmm::hmm::hmm::hmm::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ja mam Mastercook i jestem zadowolona:tak::tak:
Witam;-)
a ja niedawno wróciłam z wykładów ale jestem zmęczona:baffled: ale jutro na 9 i tylko 1,5 ;-):tak:
 
reklama
Do góry