reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Joanna co się stało :confused: wITAM jestem wściekła bo pracodawca mojego męża wiedzial wcześniej że sprzedaje stację tam gdzie pracuje mój mąż i nie raczył go o tym wcześniej poinformować tylko z dnia na dzień został bez pracy Ja przeciez z dnia na dzień też pracy nie znajdę najgorszeże zaczęłam kurs i wpłaciłam 1 rate i teraz nie mam nawet możliwości umówić sie na jazdy ale nie to najważniesze Dla mnie to to zę jakim trzeba być s.....synem zeby tak zrobić z pracownikienm przecież o takich rzeczach informuje sie wcześniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale dostałam prezent na imieniny :-:)-( mój mąż teraz poszedł do lekarza bo musi dostarczyc zaświadczenie czy może pracować w nocy ale to nie na dłuższą metę :no::no::no:
 
Joanna,to bardzo nie w porzadku:no:.A mezowi nie nalezy sie jakis okres wypowiedzenia?Do diaska,przeciez macie 3 dzieci!Rece opadaja jak niektorzy sie niepowaznie zachowuja:wściekła/y:.
 
należy mu sie 2 tygodnie wypowiedzenia choć ta jego umowa to też g... warta sie okazuje dzwoniłam do Państwowej Inspekcji Pracy i okazało sie ze jak pracuje dłużej jak 3 lata to ma dłuższy czs wypowiedzenia i za ten czas należy sie wynagrodzenie Mąż dzwonił że do lekarz sie nie dostał musial pojechac po skierowanie może go ze skierowaniem przyjmie lekarz :wściekła/y: mnie to najbardziej wkurzyło to że przecież jak byśmy wiedzieli wcześniej to ja poszukałabym pracy a tak z dnia na dzień nie sposób bo przecież trzeba zorganizowa opiekę do Gaby bo starszaki mogłyby być do 16 na świetlicy Mó mąż ma dużą wadę wzroku(_-11) i nie wszędzie może pracować nie może dzwigaći ciężko pracować fizycznie bo może stracic wzrok pozostaje mu tylko praca w ochronie albo na stacji paliw bo na uprawienia Mąż żałuje tylko że wcześniej nie chodził po lekarzach inie leczył sie bo może mialby rentę Aż mi się płakać chce z tego wszystkiego :-(Tycia jego nie obchodzi ze my mamy 3 dzieci :no: bo on ma kasy po szyję i nie wie co to odmawiac sobie :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Hejo! Znów czeka nas siedzenie w domu, bo cały dzień ma padać :crazy:

Joanna, współczuję sytuacji, szef męża postąpił po świńsku. Już oszukał na wstępie, źle sporządzając umowę - tę sprawę bez problemu wygracie w sądzie pracy, ja bym się nie zastanawiała ani minuty :no:
 
Aga , ja tez zycze zdrówka:tak:

Joanna
bardzo mi przykro. Mam nadzieje, ze mezowi uda sie szybko znalezc prace.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam ciesze sie bo mo mąż ma prace na innej stacji z poprawioną umową o pracę troche godziny nie bardzo bo od 8-18 i od 18-8 ale lepsze to niz mialby siedziec w doimu Lekarz badanie podpisal bo nawet niezle wyszly mojemu mężowi Wczoraj mnie ojciec zaskoczył bo najpierw zadzwonil ze wrócił mój brat z misji z Afganistanu cały i zdrowy a potem złozył mi żczenia imieninowe ale nie myślałam ze przyjdzie z kwiatami :szok: przecież nie rozmawiamy ze soba juz tyle lat była też moja mama i koleżanki dzwoniły z życzeniami i dostałam ok 20 sms Chyba sie zmieniam bo jakos nie licze na prezenty ale cisze sie ze pamietaja o mnie :-D Nareszcie wiemy na czym stoimy bo niepewnosc jutra dobija DZIEKUJE wszystkim za slowa otuchy :tak: milego dnia :-)AGA ZDRÓWKA ŻYCZE
 
Do góry