reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2023

Ja myślę nad zakupem,bo po ostatnim poronieniu mam czarne myśli,boję się każdego usg że usłyszę że ❤️nie bije.. 😞
Teraz też siedzę pod gabinetem i się zastanawiam co lekarz zobaczy na monitorze. Czy jest wszystko dobrze.
A tak sama będę mogła sobie sprawdzić raz dziennie i nie mieć nerwów. Tylko właśnie nie wiem jaki jest dobry.


To napisz jak będziesz po
Napewno wszystko będzie dobrze 🫂
 
reklama
Ja myślę nad zakupem,bo po ostatnim poronieniu mam czarne myśli,boję się każdego usg że usłyszę że ❤️nie bije.. 😞
Teraz też siedzę pod gabinetem i się zastanawiam co lekarz zobaczy na monitorze. Czy jest wszystko dobrze.
A tak sama będę mogła sobie sprawdzić raz dziennie i nie mieć nerwów. Tylko właśnie nie wiem jaki jest dobry.
Chyba z tego co widziałam gdzieś na grupach, najczęściej dziewczyny kupują Angelsound
 
To napisz jak będziesz po
Napewno wszystko będzie dobrze 🫂
Wszystko ok. ❤️ bije 170 uderzeń 😍
Lekarz powiedział cyt.Dzieciak bardzo ruchliwy ledwo mogę go zmierzyć tak fika🤣
Więcej dowiem się na wizycie bo,u mnie na nfz cały opis i zdjęcia idą najpierw do lekarza później ja dostaje do historii ciąży.
Jestem spokojna i szczesliwa 😍
 
Wszystko ok. ❤️ bije 170 uderzeń 😍
Lekarz powiedział cyt.Dzieciak bardzo ruchliwy ledwo mogę go zmierzyć tak fika🤣
Więcej dowiem się na wizycie bo,u mnie na nfz cały opis i zdjęcia idą najpierw do lekarza później ja dostaje do historii ciąży.
Jestem spokojna i szczesliwa 😍


No to super. Masz z głowy. Nie musisz się już martwić 😁😁😁
 
reklama
Do góry