reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
a i powiedzcie mi prosze bo umówiona jestem na prenatalne na 17.08 (to będzie 12 +5) i ja się umówiłam na podstawie ostatniego usg gdzie wyszło mi tydzień mniej i ostatnio tak się zastanawiam co będzie jak pójdę 3.08 na wizytę i się okaże ze dzidzia jednak nadrobiła i pokrywa się termin z miesiączki czy nie ma takiej opcji bo ja już nie wiem jak to działa a pani podczas umawiania sama nie wiedziała czy na podstawie okresu mnie umawiać czy usg i się mnie pytała😅
Raczej z usg jest bardziej wiarygodne . Bo mi np z miesiączki się nie zgadza bo wiem kiedy było współżycie i na usg wychodzi idealnie wtedy kiedy było 😀
 
ja też, ale taka prywatna tajna że nikt poza tutaj nie dołączy,bo będzie fajnie żeby była taka ilość osób która pamięta się, a nie 1500. U nas z marcowych mam od córki mamy mała grube i do dziś piszemy jest super atmosfera każdego znam ,kojarzę jest łatwiej pisać ,ale też na bb piszą dziewczyny dalej nie które i się udzielają także jest grupa tu i tu jedne zostały tylko na FB drugie tu i tu więc może każdy sam podjąć decyzję. Na FB na pewno jest łatwiej
Tak ja uwazam ze im więcej osob tym gorzej
 
A ja zaproponuję takie rozwiązanie: na fb jest już grupa lutowych mam 2023, którą adminuję. Nie dzieje się za wiele, mamy tam 250 osób i przeprowadzam dość ostrą selekcję - trzeba odpowiedzieć na pytania i zgodzić się z regulaminem, bez tego nie wpuszczam. Przynajmniej taką kontrolę mogę mieć nad tym, kto czyta o ciążach, USG, wątpliwościach, chorobach i tak dalej. Jeżeli są tu dziewczyny, które chciałyby dołączyć, to zapraszam. Wiem ze to nie jest optymalne rozwiązanie, ale i tak jesteśmy dość kameralne i zamknięte.

A dodatkowo proponowałabym grupę zamkniętą tutaj, żeby dziewczyny bez FB lub nie chcące się ujawniać mogły też dzielić się bardziej osobistymi informacjami. Ważna sprawa - słyszałam o przypadkach stalkingu i nękania, bo ktoś podzielił się zbyt intymną informacją, a w grupie był ktoś, kto wcale w ciąży nie był i się podszywał (nie twierdzę że tutaj, po prostu była mowa w mojej grupie znajomych na ten temat). Dlatego jednak też proponuję żeby zwrócić uwagę kto chce dołączyć do grupy zamkniętej, żeby to były osoby aktywne, które się dzielą.

No i przede wszystkim - poczekajmy do końca 1 trymestru. Nadal mamy tu dziewczyny które dopiero dowiadują się o ciążach, dajmy im się poznać i może wtedy dopiero kompletujmy listę do zamkniętego wątku.
O i spoko moge dołączyć do grupy na messengerze
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie co robicie na obiad? Przez moje mdłości totalnie nie mam na nic ochoty a przez to zero pomysłów. Córka w sklepie wybrała fasolkę ale co dalej🤦‍♀️ Mam ostatnio wyrzuty że kiepsko jemy, to jakiś catering, to szybki obiad. W niedzielę się zmotywowałam by zrobić babeczki na podwieczorek i pizzę naszą ulubioną na kolację. Więc między czasie lądowałam w WC :/
Macie jakieś swoje hity na szybkie i zdrowe obiady, które też lubią dzieci?
Ze mnie teraz kiepska kucharka. Ja nie jesm miesa a wszystko co jest w kuchni to mi smierdzi😭
 
Do góry