reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny
Ja już w domu 😍
Wypisali mnie wczoraj o 20🤦‍♀️z antybiotykiem jeszcze na 5 dni.
Parametry badań znacznie spadły co pozwoliło na wypis ale jeszcze muszę pobrać antybiotyk aby wszystko wróciło do normy.
W listopadzie będę musiała stawić się na 2-3 dni na oddział patologi ciąży w celu wymiany tego cewnika,będą dzwonić jak ustalą przybliżoną date.
Powiem wam tak jeśli któraś chce schudnąć polecam szpital 🤣 (żart oczywiscie) w dniu przyjęcia moja waga 99 kg dzis rano po wizycie w WC 93,400... mówi samo za siebie...
Tak więc ja szczęśliwa w domu z dziećmi na zwolnieniu do końca tygodnia. Z groszkiem wszystko ok więc spokojna jestem.
Miłego dnia wam życzę 😀
 
Ja na 9.20 wizyta 😊😊 a za tydzień w środę prenetralne :)
To podobnie jak ja :) dziś o 15 wizyta I za tydzień w środę prenatalne.

Co do kołatania serca, ja od pierwszej ciąży mam częstoskurcze od czasu do czasu. Teraz w ciąży miałam na razie 3 razy ale muszę przejść się do kardiologa bo nie wiem czy to nie jest jakieś przeciwwskazanie do porodu naturalnego.

Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Ja właśnie czekam na IP tylko że mój problem to ciągły ból brzucha ale ze nie ma krwawienia to nie jestem nagłym przypadkiem i mam czekać na końcu kolejki i być przyjęta po wszystkich planowanych wizytach.... lol.. śniadania nie zjadłam bo wstałam i przyjechałam... zamówiłam sobie przez apke w międzyczasie wizytę z pakietu medycznego, ciekawe co będzie szybciej...
 
Do góry