reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Mój mąż tez gotuje, jak ma wolne. A tak to wraca do domu codziennie o 18 to jednak za późno na gotowanie obiadu. Także ja jestem skazana na obiady haha🤣🤷‍♀️ jedynie w weekend mam wolne od gotowania a i to nie zawsze bo co druga sobotę mąż pracuje 🤷‍♀️🤣
Przytyłam w 2 tygodnie 700 gram ... wcale nie mam apetytu.. .nie wiem co się dzieje ale mogę wcale nie jest . Dużo pije tylko.
 
Przytyłam w 2 tygodnie 700 gram ... wcale nie mam apetytu.. .nie wiem co się dzieje ale mogę wcale nie jest . Dużo pije tylko.
To mi w 2 tygodnie przybyło 500g, tyle że ja czasem w nocy wstaje, staram się jesc owocami albo jogurta Ale to i tak więcej 🤣 ale czytałam ze w pierwszym trymestrze do 3kg można przytyć i to normalne
 
Ale niektóre macie luksusy z gotujacymi partnerami ;) mój kochany to taki mausinkowy wyrób wychuchany, że szczyt umiejętności to kanapka z serem i keczupem.... Dziś wizyta o 16.00 trzymajcie kciuki! Obym wreszcie miała kartę ciąży założona.
Mój mąż jest jedynakiem ale na szczęście właśnie nie jest wychuchany. Może dlatego że życie go zmusiło. Ale gotuje czasem lepiej odemnie 🤣 także jak ma czas i nie jest zmęczony to gotuje.


Będę trzymać. Wszystko będzie dobrze napewno 👍😘
 
To mi w 2 tygodnie przybyło 500g, tyle że ja czasem w nocy wstaje, staram się jesc owocami albo jogurta Ale to i tak więcej 🤣 ale czytałam ze w pierwszym trymestrze do 3kg można przytyć i to normalne
Oooo to się nie martwię. Też zjem jabłko czy ogórka ale bez szału... wczoraj parówkę na ciepło na kolacje... jak ja lubiłam parówki... a wczoraj niedokonczylam bo taka paskudna 🤣🤣🤣🤣
 
Oooo to się nie martwię. Też zjem jabłko czy ogórka ale bez szału... wczoraj parówkę na ciepło na kolacje... jak ja lubiłam parówki... a wczoraj niedokonczylam bo taka paskudna 🤣🤣🤣🤣
Różnie pisze. Na jednych stronach ze do 2kg powinno się przytyć na innych ze 3kg w 1 trymestrze. Bo zaczęłam szukać bo się zmartwiłam że skoro ja już tyje to co będzie dalej 🤣🤣

Ja to w sumie normalne porcje jem. Nie więcej ani nie mniej. Ale gdzieś się może woda zbiera ? Bo dzidzius to jeszcze waży tyle co nic
 
Ja z córką na początku nic nie tylam a schudłam 1.5 kg dopiero koło 22 tyg miałam 2 kg a później po się rozchulalo. Teraz za to niby dużo nie jem ,ale jestem też po wakacjach gdzie zarlismy jak prosiaki więc może też ta waga skoczyła . Mega czuje się opuchnięta już mam 2 kg na plusie
Różnie pisze. Na jednych stronach ze do 2kg powinno się przytyć na innych ze 3kg w 1 trymestrze. Bo zaczęłam szukać bo się zmartwiłam że skoro ja już tyje to co będzie dalej 🤣🤣

Ja to w sumie normalne porcje jem. Nie więcej ani nie mniej. Ale gdzieś się może woda zbiera ? Bo dzidzius to jeszcze waży tyle co ni
 
Ale niektóre macie luksusy z gotujacymi partnerami ;) mój kochany to taki mausinkowy wyrób wychuchany, że szczyt umiejętności to kanapka z serem i keczupem.... Dziś wizyta o 16.00 trzymajcie kciuki! Obym wreszcie miała kartę ciąży założona.
To mój też był taki totalnie wychuchany, najmłodszy ze wszystkich dzieciaków, zawsze wszystko mu uchodziło na sucho, a teściowa z tych MEGA nadgorliwych, że kanapki do szkoły mu robiła jak jeszcze chodził do liceum. Śniadanka, obiadki z 2 dań i kolacje - zawsze podstawione pod nos, nawet wszystko pokrojone o_O Jak ja to zobaczyłam pierwszy raz to w oczach miałam takie wielkie "WHAT THE FU*K". Na szczeście ode mnie tego nie wymaga, wiedział od początku związku że ja z tych nie gotujących :p
Jak wybiegam myslami dużo do przodu, to troche mnie przeraża żywienie małego człowieka... Ja moge zjesc 2x dziennie, albo zapchać się jakaś bułą, a dzieciom jednak trzeba troche lepiej podawać...
Bedą duże zmiany w życiu... Nie boicie się ich troche ? ;)
 
reklama
Ja ostatnio nie mam ochoty na nic, jem ale nie smakuje, wszystko jakieś dla mnie bez smaku. Nawet jogurt naturalny jest blee
Jak miałam ochotę na owoce, to teraz jem na siłę dosłownie wszystko, bo jak nie zjem to mnie mdli. Dziś chyba ugotuje zupę ogórkową, bo chyba mam ochotę 🤔
 
Do góry