reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

oj tam, moja kuzynka chudzinka z wąskimi bioderkami 3 na świat wypchnęła :) 😀 a i to czego jej trochę zazdroszczę, że dalej zgrabna chudzinka jakby nigdy nie rodziła!
Szczerze to mi ta cesarka byłaby bardziej na rękę😂 no ale wiadomo ze wszystko się wyklaruje jeszcze i nie mi o tym decydować
 
reklama
a powiedzcie mi jeszcze bo mi lekarka stwierdziła mała nadzerke i nie wiem czy mam czegoś unikać czy to samo zniknie bo nic nie mówiła tylko ze to nic takiego i się nie martwić
 
Szczerze to mi ta cesarka byłaby bardziej na rękę😂 no ale wiadomo ze wszystko się wyklaruje jeszcze i nie mi o tym decydować
Ja właśnie się zastanawiam co lepsze by było dla mnie 🤣🤣 ale nie mam dobrego wyboru 🤣🤣🤣 i jednego i drugiego będę się bała i po jednym i po drugim się człowiek źle czuje 🤣 także nie wiem. Co dla mnie było by lepsze jakbym miała wybierać 🤣🤣🤣 oczywiście czas pokaże co mi będzie pisane byle było bez komplikacji 🤷‍♀️
 
Ja właśnie się zastanawiam co lepsze by było dla mnie 🤣🤣 ale nie mam dobrego wyboru 🤣🤣🤣 i jednego i drugiego będę się bała i po jednym i po drugim się człowiek źle czuje 🤣 także nie wiem. Co dla mnie było by lepsze jakbym miała wybierać 🤣🤣🤣 oczywiście czas pokaże co mi będzie pisane byle było bez komplikacji 🤷‍♀️
Dokładnie jakikolwiek poród by nie był ważne żeby był szybki i łatwy i bez komplikacji😂❤️
 
Dziewczyny, jeśli nie wiecie jakie witaminy w ciąży, to ja polecam pana tabletkę: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 29 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka Ja biorę Omegamed optima DHA, lekarka mówiła, że od początku zaleca się suplementację DHA, pod koniec ciąży można odpuścić, bo dzieci rosną duże na DHA ponoć (moje nie urosły). Nie wiem czy przy nich zostanę, może przerzucę się na Prenatal Duo.
tez polecam ten ranking. Ja biorę composita mama bo ma w sobie wszystko co zaleca polskie towarzystwo ginekologów i położników, wiec jedno opakowanie na miesiąc i mam z głowy chociaż witaminy. Bo o lekach to nawet nie wspomnę, czuje się jak 90 latka, na wakacje jechała ze mną cała kosmetyczka leków 🙈
 
Krwiak może plamić podczas wchłaniania, może wyjść dołem - tak ktoś mi chyba tutaj pisał 😊 nie ma co się denerwować, tylko myśl pozytywnie!
Moja kuzynka miała krwiaka. Miała odklejająca się kosmówkę i łożysko przodujące naraz. Krwiaka pękł miała spore krwawienie, ale poszła na pogotowie, dostała leki, poleżała trochę i po tym krwawieniu krwiak zniknął i jest wszystko wporzadku. Dziecko rośnie jak powinno
 
reklama
a powiedzcie mi jeszcze bo mi lekarka stwierdziła mała nadzerke i nie wiem czy mam czegoś unikać czy to samo zniknie bo nic nie mówiła tylko ze to nic takiego i się nie martwić
Ja miałam i nic się z tym nie robi, jeśli mała. Może po badaniu być plamienie z tego powodu.
 
Do góry