reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Nie ma reguły zgadzam się. Mi położna w szkole rodzenia powiedziała świetna rzecz... Dziecko od pierwszego momentu życia potrzebuje tylko i wyłącznie kochających rodziców i mamy pełnej mleka ( lub z butelką pod pachą) reszta jest nie ważna i resztę można ogarnąć później. Moje dziecko urodziło się mniejsze niż założyłam i na porodówce robiłam zamówienie Zalando.

Oj ...ciąża na emigracji jest trudna. Nie ma miejsca na zachcianki. ... Może dlatego podświadomie opycham się kapusta kiszona i kiełbasą i truskawkami bo za dwa tyg to będę mogła tylko pomarzyć.
Jest bardzo ciężko. Dużo rzeczy bym zjadla a tu ich nie ma. Np młode ziemniaczki, ojej. A tu sobie mogę jedynie pomarzyć 🤣 a jeszcze do tego dochodzi ze od samego początku mam zakaz pracy i jak się tak siedzi w domu to różne rzeczy do jeżdżenia przychodzą do głowy
 
reklama
Jest bardzo ciężko. Dużo rzeczy bym zjadla a tu ich nie ma. Np młode ziemniaczki, ojej. A tu sobie mogę jedynie pomarzyć 🤣 a jeszcze do tego dochodzi ze od samego początku mam zakaz pracy i jak się tak siedzi w domu to różne rzeczy do jeżdżenia przychodzą do głowy
Teraz mam ochote na ziemniaczki xD Najlepiej z kefirkiem lub maślanką i masełkiem :D I nie wiem czemu szczaw mi przyszedł do głowy 🤯
 
Melduję się po wizycie. Człowiek ma 23.1 mm co odpowiada 9 tygodniowi z om mam 10 tydzień, ale to kwestia późnej owulacji.
Dostałam skierowanie do endokrynologa bo moje TSH strasznie spadło i jest maleńkie, zobaczymy co powie.
Jak małe masz TSH?
Ja biorę naprzemiennie 88 z 100 euthyrox i spadło mi od lutego z 3.5 na 0.28 i tak się zastanawiam czy to nie za mało. Wizytę do endo już umówiłam ale to dopiero za tydzień.
 
Jak małe masz TSH?
Ja biorę naprzemiennie 88 z 100 euthyrox i spadło mi od lutego z 3.5 na 0.28 i tak się zastanawiam czy to nie za mało. Wizytę do endo już umówiłam ale to dopiero za tydzień.

0.21, ostatnio gdy badałam pod koniec maja było 1.39
Nie biorę żadnych leków, samo z siebie tak spadło. Moja pani doktor zawsze dmucha na zimne więc zleciła konsultację
 
A oto mój boboludek😍
 

Załączniki

  • 64e4ea4c-8c42-4190-b669-a347adf889d0.jpg
    64e4ea4c-8c42-4190-b669-a347adf889d0.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 65
Mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci. Od którego miesiąca robiłyście wyprawkę? Oczywiście wiem że teraz to jeszcze dużo za szybko. Tam jakiś pojedynczy ciuszek ok. Ja mam plan na jesień zacząć coś ogarniać tak już bardziej. A teściowa Oczywiście musiała wtrącić swoje 3 grosze i mówi że najwcześniej to w 7 miesiącu najlepiej kupować. Jak to u Was było? I jak zamierzacie właśnie zacząć?
Wlasnie w 7/8 wszystko skompletowalam
 
Tak samo jak w poprzedniej od razu odrzuciło mnie od mięsa szczególnie drobiowego ( schabowy jeszcze przejdzie). Na samą myśl już mi nie dobrze. Alkohol - nawet płyny dezynfekcji mnie przyprawiają o mdłości. Poza tym mam ochotę na wszytko a najbardziej rosół amino z torebki...
I co masz z pierwszej ciazy?😊 syn czy corka?
 
reklama
Do góry