reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Którąś jeszcze odrzuca od kawy? Piłam dzisiaj jak zawsze, niestety rwie na wymioty 🤮
A co do komentarza @Aada - u mnie będzie różnica rok i 10 mcy, obawiam się, bo córka jest HNB. Bardziej boję się tego, jak zareaguje na rodzeństwo. Boję się, że nie będzie się czuć kochana, że będę ją zaniedbywać. No i tez się boję, że drugie maleństwo też będzie hnb. Corka płakała bez przerwy, w ogóle nie spała, przez pierwsze pół roku byliśmy wykończeni. Mam nadzieję, że drugie maleństwo będzie tylko jadło i spało 🤣
Natknelam sie przypadkowo i tak bardzo sie podpisuje. Mam duzo obaw, ze nie dam sobie rady z dwojka maluchow itd 😪 bo moja mala to tez hnb. U nas bedzie roznica 1 i 9 miesiecy
 
reklama
Natknelam sie przypadkowo i tak bardzo sie podpisuje. Mam duzo obaw, ze nie dam sobie rady z dwojka maluchow itd 😪 bo moja mala to tez hnb. U nas bedzie roznica 1 i 9 miesiecy
Dziewczyny głowa do góry . Ja mam w domu 9 latke z autyzmem . Tez jest bardzo wymagająca . Trzeba zrobić jeść pilnować czasami pomoc się ubrać i jest strasznie głośna zadaje miliony pytań nawet jak się odpowiada to ciagle a dlaczego wiec praktycznie jak małe dziecko 😊 i jest bardzo o mnie zazdrosna . Wychowałam ja sama i może dlatego . Wiec kobitki głowy do góry damy radę ! ❤️
 
Dziewczyny głowa do góry . Ja mam w domu 9 latke z autyzmem . Tez jest bardzo wymagająca . Trzeba zrobić jeść pilnować czasami pomoc się ubrać i jest strasznie głośna zadaje miliony pytań nawet jak się odpowiada to ciagle a dlaczego wiec praktycznie jak małe dziecko 😊 i jest bardzo o mnie zazdrosna . Wychowałam ja sama i może dlatego . Wiec kobitki głowy do góry damy radę ! ❤️
Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale kto jak nie my. Napewno wszystkie sobie poradzimy tak jak to powinno być. A obawy będą zawsze.
 
Ja mam 9+5 lub 9+3 sama już się pogubiłam 🤣 każdy lekarz co innego mówi . Także mam termin 28/30 styczeń . Ale tu jest miło i wygodnie 😁 jeszcze mnie tu nikt nie przegonił xd
Ja też, teraz znów mi się termin zmienił na koniec stycznia, ale zostaję tutaj :p
Mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci. Od którego miesiąca robiłyście wyprawkę? Oczywiście wiem że teraz to jeszcze dużo za szybko. Tam jakiś pojedynczy ciuszek ok. Ja mam plan na jesień zacząć coś ogarniać tak już bardziej. A teściowa Oczywiście musiała wtrącić swoje 3 grosze i mówi że najwcześniej to w 7 miesiącu najlepiej kupować. Jak to u Was było? I jak zamierzacie właśnie zacząć?
Ja kupowałam jakoś w okolicach pierwszych prenatalnych, na początku głównie ciuszki. Teraz nie kupuję nic, czekam na określenie płci, ale to jest też kwestia tego, że praktycznie wszystko mam po córce i niewiele zostaje do kupienia.
 
Dziewczyny dacie radę! U mnie właśnie taka różnica, rok i 9 mies. Podwójny wozek i heja banana ! 😁wiadomo nieoceniona była pomóc mojego męża, szczególnie w nocy, bo starszy jeszcze butle doił i budził się prawie co godzinę a córa na cycu, maleńka...do dziś nie wiem, kiedy minął mi ten czas, trochę jak sen ;) 😉 urodziłam córkę w styczniu, zima,ale naprawdę polecam wozek podwójny, dzięki niemu nie byłam więźniem w domu. Pakowałam manatki i na dwór. Mój starszy syn był bardzo wymagający, mąż w pracy, a mimo to jakoś sobie to wszystko poukładaliśmy. Były chwilę zwatpienia, pytania po co nam to było 😅teraz mam cudowna dwójkę, która bawi się razem i z radością oczekują narodzin 3.
 
Wiesz co nie przejmuj się. Jak taka zołza to pewnie i tak się skończy na minimalnie możliwym kontakcie. Nazywaj dziecko jak tylko masz ochotę i nie daj sobie psuć radości. Pamiętaj rodziny się nie wybiera, ale zawsze możesz się od nich odciąć.
No kontakt sprowadzam do minimum i czym mniej się widzimy tym ja jestem spokojniejsza.. co do dziecka to problem jest taki ze mloda rodzi w sierpniu i moj szwagier,a jej ojciec ma obok nas ogrodek i jak ona przyjdzie z małym Kubusiem w odwiedziny to będzie ich dwóch.. sama nie wiem.. A chcialam imie na K. Bo oboje z moim mamy inicjały K.K. Wiem ze to może smieszne ale tak sobie ubzdurałam ze wszyscy bedziemy miec inicjały K.K🤣
 
Dziewczyny dacie radę! U mnie właśnie taka różnica, rok i 9 mies. Podwójny wozek i heja banana ! 😁wiadomo nieoceniona była pomóc mojego męża, szczególnie w nocy, bo starszy jeszcze butle doił i budził się prawie co godzinę a córa na cycu, maleńka...do dziś nie wiem, kiedy minął mi ten czas, trochę jak sen ;) 😉 urodziłam córkę w styczniu, zima,ale naprawdę polecam wozek podwójny, dzięki niemu nie byłam więźniem w domu. Pakowałam manatki i na dwór. Mój starszy syn był bardzo wymagający, mąż w pracy, a mimo to jakoś sobie to wszystko poukładaliśmy. Były chwilę zwatpienia, pytania po co nam to było 😅teraz mam cudowna dwójkę, która bawi się razem i z radością oczekują narodzin 3.
Oo opowiedz mi troche o waszych początkach ♥️ i jak jest teraz? Ile maja lat?
 
No kontakt sprowadzam do minimum i czym mniej się widzimy tym ja jestem spokojniejsza.. co do dziecka to problem jest taki ze mloda rodzi w sierpniu i moj szwagier,a jej ojciec ma obok nas ogrodek i jak ona przyjdzie z małym Kubusiem w odwiedziny to będzie ich dwóch.. sama nie wiem.. A chcialam imie na K. Bo oboje z moim mamy inicjały K.K. Wiem ze to może smieszne ale tak sobie ubzdurałam ze wszyscy bedziemy miec inicjały K.K🤣
Ja na twoim miejscu totalnie bym sie tym nie przejmowała. Nazwa tak no to trudno. Bez przesady, zeby wybor imienia uzalezniac od osob trzecich
 
reklama
Do góry