reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

czyli jesteś pierwsza wizytująca czy jest ktoś wcześniej? 😀
możliwe że jestem pierwsza😊 ja z tych panikujących. To moja druga ciąża, na pokładzie niespełna czterolatek. Pierwsza ciąża od początku na lekach, wolę dmuchać na zimne i pójść wcześniej gdyby znów luteina była konieczna
 
reklama
Zawsze podziwiam kobiety, które tyle czasu są z dziećmi w domu 😃 szacun!
Ja uciekłam do pracy jak tylko Lena się zaadaptowała w żłobku, miała 8 miesięcy. Teraz cały czas pracuje i pewnie będę tak do 7 miesiąca i pozniej znów ta straszna przerwa od rzeczywistości... 🙈 Nienawidzę tego, ale kocham być mamą więc no cóż. Coś za coś :)
pracuje w przedszkolu, więc mam wybór między byciem że swoimi dziećmi a obcymi 🤣🤣wybrałam swoje
 
reklama
Możliwe. Suplementujesz żelazo? Mój lekarz mówił że norma w społeczeństwie to około 10 więc lekkim obniżeniem nie ma się co martwić. Oczywiście jeśli chcesz to warto się skonsultować 👍
Nie suplementuje żelaza... Zobaczymy co moja Pani doktor powie na te wyniki. Jutro będę miała jeszcze progesteron, jeśli będzie niski to spróbuję w ten czwartek dostać się do lekarza
 
Do góry