reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Ja właśnie zaliczyłam pierwsze rzyganko.. akurat gadałam z mężem przez telefon,więc chcąc nie chcąc słyszał.. w odpowiedzi usłyszałam " i się zaczęło to dobrze "🤦‍♀️ może w końcu przestaniesz się martwić że nie masz objawów i porównywać co było w poprzednich ciążach a co jest w tej..
 
Hejka laski😊
Kurcze wczoraj zadzwonili z tego laboru z dobra wiadomością, ale chcieli zebym dzis znowu przyszla na pobranie krwi, a ja nie mam tam jak dojechać, od czwartku ich nie ma,więc dopiero w poniedziałek...oszaleje do tego czasu.Ciagle mam obawę ze w każdej chwili dostane okres..czy to normalne?
 
Hejka laski😊
Kurcze wczoraj zadzwonili z tego laboru z dobra wiadomością, ale chcieli zebym dzis znowu przyszla na pobranie krwi, a ja nie mam tam jak dojechać, od czwartku ich nie ma,więc dopiero w poniedziałek...oszaleje do tego czasu.Ciagle mam obawę ze w każdej chwili dostane okres..czy to normalne?
Nie wiem czy normalne, ale ja mam tak samo. W każdej ciąży tak ze mną było.
 
Ale najwazniejsze ze kazda ciaza donoszona i zdrowa, taki chyba już nasz urok ze sie stresujemy..🤷‍♀️
Zgadza się. Teraz mam mega stres, stara jestem i rożnie może być. Się naczytałam i trochę strach mnie obleciał. Niby 2 lata temu też byłam stara, ale dwa lata zdaje się, że robią różnicę.
 
Hejka laski😊
Kurcze wczoraj zadzwonili z tego laboru z dobra wiadomością, ale chcieli zebym dzis znowu przyszla na pobranie krwi, a ja nie mam tam jak dojechać, od czwartku ich nie ma,więc dopiero w poniedziałek...oszaleje do tego czasu.Ciagle mam obawę ze w każdej chwili dostane okres..czy to normalne?
Normalne,mam to samo za każdym razem podczas wizyty w toalecie sprawdzam czy nie ma plamienia. To już chyba nasza psychika robi nam psikusy.
 
reklama
Zgadza się. Teraz mam mega stres, stara jestem i rożnie może być. Się naczytałam i trochę strach mnie obleciał. Niby 2 lata temu też byłam stara, ale dwa lata zdaje się, że robią różnicę.
Nie jestes stara tylko dojrzala😘 ja staram się nie czytać bo tez potem sie wszystkim przejmuje. Skoro z poprzednimi ciążami bylo wszystko dobrze to teraz będzie tak samo. Ja się obawiam bo u mnie dochodzi wiek + otyłość, a to tez nie wróży za dobrze..Ale grubsze kobiety tez rodza zdrowe dzieci, wiec tym się pocieszam, a póki co postaram się w miarę spokojnie czekac na wizytę u lekarza..Bedzie dobrze 😊 Damy rade💪
 
Do góry