reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja się smarowałam i cieszyłam, bo do 20-któregoś tygodnia nic mi nie wychodziło, a potem jak ruszyło, to masakra. Teraz już się nie przejmuję, co będzie, to będzie.
Ja się też nie przejmuje 😅🤷‍♀️ ale tak pomyślałam spróbować ale właśnie myślę że to nic nie da, na piersiach tez juz nam swieze
 
reklama
Ja się też nie przejmuje 😅🤷‍♀️ ale tak pomyślałam spróbować ale właśnie myślę że to nic nie da, na piersiach tez juz nam swieze
To już musiałabyś wczesniej zaczac żeby skora była nawilżona jak już zaczęły się pojawiać to trochę za późno, ja pastuje się już od początku 😆 ogólnie jak się ma genetyczne predyspozycje to tak czy siak się nie uniknie, można jedynie spróbować zredukować
 
To już musiałabyś wczesniej zaczac żeby skora była nawilżona jak już zaczęły się pojawiać to trochę za późno, ja pastuje się już od początku 😆 ogólnie jak się ma genetyczne predyspozycje to tak czy siak się nie uniknie, można jedynie spróbować zredukować
Znając życie bym się trochę posmarowała i przestała, bo ja mam problemy z systematycznością z takim czymś 😂😂😂 a tam. Co się będę przejmować. Najważniejsze żeby dziecko się zdrowo rozwijało i zdrowe się urodziło
 
To już musiałabyś wczesniej zaczac żeby skora była nawilżona jak już zaczęły się pojawiać to trochę za późno, ja pastuje się już od początku 😆 ogólnie jak się ma genetyczne predyspozycje to tak czy siak się nie uniknie, można jedynie spróbować zredukować
dokładnie, skóra musi być nawilżona i elastyczna nawet w tych głębszych warstwach a to trwa. Ja niestety mam ogromne predyspozycje i mimo smarowania kremami za miliony moment i tak mi kilka dni przed porodem wyszedł jeden i po porodzie chyba ze 4. Także smarujące się dziewczyny pamiętajcie o brzuchu w połogu ! Bo potrafią zrobić na koniec niespodziankę 😢
 
Znając życie bym się trochę posmarowała i przestała, bo ja mam problemy z systematycznością z takim czymś 😂😂😂 a tam. Co się będę przejmować. Najważniejsze żeby dziecko się zdrowo rozwijało i zdrowe się urodziło
To już wam brzuszki rosną? Pokazujcie zdjęcia, ja mam zaraz koniec 12 tyg, raz mniejszy raz większy, ogólnie na wadze nie mam jeszcze plusa, ale to dobrze bo mam trochę za dużo kg, lepiej żeby rosło powolutku. To co, pokazujemy brzuszki dzis? Może co tydzień w niedzielę aktualizacja
 
To ja zacznę żeby Was zachęcić, dziś 11+5, moja budowa to raczej gruszka. Jestem na czczo
 

Załączniki

  • 20220717_084412.jpg
    20220717_084412.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 87
To już wam brzuszki rosną? Pokazujcie zdjęcia, ja mam zaraz koniec 12 tyg, raz mniejszy raz większy, ogólnie na wadze nie mam jeszcze plusa, ale to dobrze bo mam trochę za dużo kg, lepiej żeby rosło powolutku. To co, pokazujemy brzuszki dzis? Może co tydzień w niedzielę aktualizacja
Ja jeszcze nie mam co pokazywać. Mój brzuch to bardziej z mojej wagi niż z ciąży więc nie ma co się chwalić jeszcze 😂
 
Ja jeszcze nie mam co pokazywać. Mój brzuch to bardziej z mojej wagi niż z ciąży więc nie ma co się chwalić jeszcze 😂
No ja też niestety trochę za dużo mam, przybyło mi przez czasy korony, każdy siedział.w domu i bułeczki, chleby, ciasta się w nudów piekło, tylko że mi nie idzie w brzuch a w biodra, może dlatego juz cos tam widac 😀
 
reklama
No ja też niestety trochę za dużo mam, przybyło mi przez czasy korony, każdy siedział.w domu i bułeczki, chleby, ciasta się w nudów piekło, tylko że mi nie idzie w brzuch a w biodra, może dlatego juz cos tam widac 😀
Ja się wczoraj przyglądałam,różnicy nie widzę natomiast mój twierdzi że mam bardziej zaokrąglony brzuch po bokach,nie jest tak rozlany ja normalnie mówię mu że to tłuszcz a on że inaczej wygląda niż normslnie, więc może coś tam widać
 
Ostatnia edycja:
Do góry