reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Będzie dobrze ❤️ na szczęście nasze organizmy nie działała wedlug zegarka
No dokładnie. Skąd organizm ma wiedzieć że jest 8,9 czy 12 tydzień 🤷‍♀️ jednej towarzyszą mdłości do końca a drugiej parę razy albo wcale 🤷‍♀️ zalezy od organizmu wszystko. A nie ma co sobie dokładać zmartwień. Bo to powoduje stres. A stres wpływa źle
 
reklama
Brie z pasteryzowanego mleka są np w Biedronce. Gorgonzola też:)
Ja mam taki swój ulubiony tutaj w Niemczech, też chyba jest z pasteryzowanego. Ostatnio się zapomniałam i mąż mi dal gryzka, a ja potem panika 😆 Nie wiem już jak to się ma do tych serów, bo pomocnica u gina mowila ze trzeba odciąć tę pleśń, także juz wolę zrezygnować bo to jest najlepsza część jak dla mnie 😢
 
Cześć, mnie dziś o 5.20 obudził taki głód że pierwsze co to wpadłam do kuchni po muffinke czekoladową😁
Zjadłam i poszłam dalej spać 🤣
Co do sutków to ja wczoraj rano miałam wyciek,wieczorem na obu sutkach biało żółte zaschnięte strupki,trochę szybko ale szczerze może w poprzednich ciążach też tak było tyle że na przestrzeni minionych 9 lat już nie pamiętam 🤷‍♀️
Natomiast zadałam dość głupie pytanie mojemu mężowi czy pamięta jak byłam z synem w ciąży ( 17 lat temu) Czy wymiotowałam bo z córkami wiem że miałam straszne miłości i wymioty od 6 tyg. Teraz w tej ciąży zwymiotowałam raptem 2 razy,czasami mam mdlosci, najgorzej jest jak ktoś się wyperfumuje bardzo wtedy mam odruch wymiotny ale tak to nic mnie nie ruszą. No i mąż stwierdził że z synem wymiotowałam ale nie jakoś strasznie, więc może w brzusiu mam małego groszka😁😍
Fajnie by było bo moj rodzynek nie był by sam wśród dziewczyn.
Wracając do pytania jak zareagowały dzieci :
Najstarsza córka powiedziała -" super będę chodzic z wózkiem"
Syn - "mamo w tym wieku?"
Średnia córka - " w ciąży jesteś aha ok"
Natomiast najmlodsza najbardziej się cieszy i chodzi i pyta kiedy będzie dzidzia😁
Miłego dnia wam życzę
Normalnie jakbym widziała swoje dzieci. Mój syn z identycznym tekstem, w ciąży jesteś ? Ty nie jesteś w ciąży, o nie 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny czy już królują u was jakieś zdecydowane smaki ?
Słodko? Ostro? Słono?
U mnie zdecydowanie na ostro jeśli coś jem np kebab musi być ostry,do kanapek specjalnie kupiłam pokrojone w plasterki papryczki jalapenio, do każdej zupy dodaję pieprzu i chilli😱
Żelki już mi nie smakują,za to sernik z Brownie z biedry wciągam nosem i jagodzianki.
Po szpitalu od wczoraj apetyt powróciła
Dziewczyny czy już królują u was jakieś zdecydowane smaki ?
Słodko? Ostro? Słono?
U mnie zdecydowanie na ostro jeśli coś jem np kebab musi być ostry,do kanapek specjalnie kupiłam pokrojone w plasterki papryczki jalapenio, do każdej zupy dodaję pieprzu i chilli😱
Żelki już mi nie smakują,za to sernik z Brownie z biedry wciągam nosem i jagodzianki.
Po szpitalu od wczoraj apetyt powrócił 😁
U mnie brak jakichkolwiek słodkości, nie mam na nie ochoty. Jakiś czas temu wchodziły owoce, teraz gorzej, dziś zjadłam malinki i jabłko ( z synem jak byłam w ciąży to musiałam codziennie zjeść jabłko Golden delicion i mango) możliwe że i teraz będzie chłopiec 😁
 
Macie może jakieś sprawdzone leginsy już na rosnący brzuszek ? Kiedyś kupowałam z allegro takie z zapiętka na zimę i były super ,ale nie wiem czy na ten mój rosnący brzuch nie będą mnie szybko cisnęły i chyba wolałabym takie dość wysoko pod biust żeby dochodziły
 
Dziewczyny czy już królują u was jakieś zdecydowane smaki ?
Słodko? Ostro? Słono?
U mnie zdecydowanie na ostro jeśli coś jem np kebab musi być ostry,do kanapek specjalnie kupiłam pokrojone w plasterki papryczki jalapenio, do każdej zupy dodaję pieprzu i chilli😱
Żelki już mi nie smakują,za to sernik z Brownie z biedry wciągam nosem i jagodzianki.
Po szpitalu od wczoraj apetyt powrócił 😁
Ja mam wieczne mdlosci i caly dzien moglabym nic nie jeść 😪 ale ogolnie moglabym zyc owocami i slodyczami
 
reklama
Mam inne pytanie, jakie zdjęcie widzcie u mnie przy profilu? Ja założyłam na początku zdjęcie że ślubu, potem zauważyłam że prawie żadna z was nie ma swojego zdjęcia i trochę speniałam 😆 zmieniłam na kota parę dni temu , parę razy aktualizowałam stronę i zdjęcie, ale ciągle mi pokazuje to stare 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20220716-235634_Chrome.jpg
    Screenshot_20220716-235634_Chrome.jpg
    101,7 KB · Wyświetleń: 37
Do góry