reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Hej dziewczyny, jestem aktualnie w 9tydz+2 dni
Widać u was juz tez cos na brzuszku?
Jestem teraz aktualnie w 10 tygodniu czy 9 bo ja już powoli się w tym nie ogarniam 😀
Czy bol w okolicach pępka jest normalny w tym czasie?

Kurcze milion pytan mam w głowie, ciągłe niedowierzanie. Dobrze ze są takie miejsca jak te fora

Zobacz załącznik 1419423
U mnie dziś 9+3 i doktor mówiła że 10 bo 9 już się skończył . Brzuszek mi wywaliło że się nie mieszczę w jeansy . Chodzę w leginsach 😂😂. Z bolu pleców wysiadam 😌
 
reklama
Ja tez mam dość spory u mnie prawie 10 tydzień
 

Załączniki

  • 04D22590-AC1C-41AD-B1B7-60DAB26ED0EE.jpeg
    04D22590-AC1C-41AD-B1B7-60DAB26ED0EE.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 108
Dolatkaaaa wczoraj późno wróciłam i padłam. Noc minęła jak godzina 😂😂😂 dziś znowu kurs do Matki Polki na krew i wyznaczyć termin na te genetyczne.
Spojrzałam w skierowanie i mam wpisane "Obciążony wywiad" . Ale tak , musisz mieć skierowanie od lekarza nfz bo jak prywatny Ci da skierowanie to i tak musisz płacić..
 
Hej dziewczyny, jestem aktualnie w 9tydz+2 dni
Widać u was juz tez cos na brzuszku?
Jestem teraz aktualnie w 10 tygodniu czy 9 bo ja już powoli się w tym nie ogarniam 😀
Czy bol w okolicach pępka jest normalny w tym czasie?

Kurcze milion pytan mam w głowie, ciągłe niedowierzanie. Dobrze ze są takie miejsca jak te fora

Zobacz załącznik 1419423
U mnie jeszcze nic nie widać, moze dlatego że to dopiero 6 tydzień, ale u ciebie brzuszek ciążowy 🥰🥰🥰
 
Tak tylko ze prywatnie to będę musiała zapłacić . Córka ma od neurologa skierowanie i była to wizyta prywatna . I dziś mi dzwonili z poradnii genetycznej ze to skierowanie jest nie ważne bo wystawione przez prywatnego lekarza i kazali mi iść do pediatry żeby było wystawione przez lekarza na NFZ . Bo inaczej będę musiała zapłacić . Myslalam ze to nie ma różnicy od jakiego lekarza .
No tak, ale pytanie jak lekarz je wystawi. Ja chodzę prywatnie, ale on też pracujew dwóch szpitalach i wystawił na NFZ. Może to kwestiatego
 
reklama
U mnie jeszcze nic nie widać, moze dlatego że to dopiero 6 tydzień, ale u ciebie brzuszek ciążowy 🥰🥰🥰
Ja mam wrazenie, że coś mi odstaje juz. Nie, że widać, ja widzę. Jak przed @ po prostu. Trochę się boję, że szybko wywali i będę bujać się z duzym brzuszkiem niedługo. Tzn nie nastawiam się w ogóle na tą ciążę, nie chcę się rozczarować, jeśli coś nie pyknie jednak.

Odnośnie wyprawki - ja do prenatalnych czekałam, po wyniku wszystko już nie miało dla mnie sensu, a po Sanco sobie wynagrodziłam trudne chwile i szalałam w tk maxxie. Uważam, że po porodzie lub blisko porodu to nie jest odpowiedni czas: przed porodem zaraz wszystko może się zdarzyć, poza tym różnie wtedy też bywa z samopoczuciem, zaś po porodzie to raczej nie ma czasu na latanie po sklepach. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

Jestem ciekawa jak to się wszystko potoczy. Niby się cieszę, ale różnie bywa i na razie nikomu się nie chwaliliśmy. Wczoraj znalazłam zdjęcie z usg córki, robione w tym samym czasie (jest 5 dni różnicy, bo cykl inaczej wypadł, bo córka z owu około 01/06/2020, a teraz owu była 4-6/06) i wtedy 23/06 był sam pęcherzyk, a już 24/06 było ciałko żółte. Czyli tak jak teraz.
 
Do góry