reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Ja się zastanawiam nad tym testem ale kosztuje ponad 2 tys . Jak by mi lekarz wypisał skierowanie to bardzo bym się cieszyła . A ten test pappa to co to jest ? Szczerze 10 lat temu nawet nie miałam robionych prentalnych badań ….
test z krwi, badanie poziomu białka pappa i wolnej bety.... Wyniki wpisuje się do jakiegoś specjalnego programu który na tej podstawie wylicza prawdopodobieństwo występowania u dziecka wad genetycznych typu zespół Downa...
Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam, robiłam to 4 lata temu🤦‍♀️
 
test z krwi, badanie poziomu białka pappa i wolnej bety.... Wyniki wpisuje się do jakiegoś specjalnego programu który na tej podstawie wylicza prawdopodobieństwo występowania u dziecka wad genetycznych typu zespół Downa...
Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam, robiłam to 4 lata temu🤦‍♀️
Sanco robilam 2 lata temu. Piątek krew pobrana, we wtorek wynik. Z pappa wyszło mi 1:16 zd, choć usg idealnie, to biochemia źle. Tydzień przeryczany, niewarto. Sanco nic nie wykazało, córeczka zdrowa jak ryba.
 
Ja w pierwszej ciąży chodziłam gdzie lekarz nie ma w gabinecie usg . I teraz byłam tylko u niego żeby potwierdzić ciąże . Przeniosłam się na szpital gdzie maja sprzęt usg .
Ale mam obciążony wywiad. To moja 6 ciaza a w domu 2 coreczki. No i wszystkie moje choroby. Dr mówiła że przy mojej chorobie reumatologicznej ( w trakcie diagnostyki) to maluch może mieć problemy z serduszkiem... tych informacji końca nie ma 😔
 
Sanco robilam 2 lata temu. Piątek krew pobrana, we wtorek wynik. Z pappa wyszło mi 1:16 zd, choć usg idealnie, to biochemia źle. Tydzień przeryczany, niewarto. Sanco nic nie wykazało, córeczka zdrowa jak ryba.
u nas USG idealne, biochemia źle zd 1:123 wyniki dosłownie zwaliły mnie z nóg. To był bardzo trudny czas. Syn zdrowy
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem aktualnie w 9tydz+2 dni
Widać u was juz tez cos na brzuszku?
Jestem teraz aktualnie w 10 tygodniu czy 9 bo ja już powoli się w tym nie ogarniam 😀
Czy bol w okolicach pępka jest normalny w tym czasie?

Kurcze milion pytan mam w głowie, ciągłe niedowierzanie. Dobrze ze są takie miejsca jak te fora

20220630_213235.jpg
 
Do góry