reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny KP! Czy wasze dzieci może jakoś teraz zwiększają ilość zjadanego mleka?
Wcześniej młody zjadał zwykle jedna pierś. Teraz coraz częściej je też z drugiej i to solidnie bo wcześniej to było poniżej 10min na jedno karmienie, a teraz zwykle pierwsza pierś powyżej 10 min i druga niewiele mniej 🥵 a ja jestem tak pełną mleka, że aż mnie czasami bolą cycuchy 🤒 i się zastanawiam czy młody zaczal późno dojrzewać 😂😂
wszyscy mi trąbią o skoku 10-12 tydzień, że zaraz będzie płacz i marudzenie, a to wzmożone spożywanie mleka to jedyna zmiana w jego zachowaniu ostatnio...
Ja zawsze przystawiam do dwóch. Najpierw do jednej na 10-12 minut, potem daje drugą pierś i wtedy ssie od 7 do 15 minut. Ostatnio je rzadziej, wczoraj 4.5h przerwy w dzień miała i nadal nie zgłaszała że jest głodna 🤷‍♀️ więc sama z siebie ją przystawilam
Ja u mojej też nie zauważyłam w tym czasie żadnej zmiany w zachowaniu, a już jest 12 tydzień skończony. 🙈
 
Dopiero nadrobiłam zaległe strony bo przy małej nie zawsze mogę, i czytam ze tam w marcowych mamach jednak nic się nie stało. Z jednej strony cale szczęście bo to by była naprawdę tragedia. Ale z drugiej ? Czy Wy naprawde wierzycie ze 14 latek by wymyślił taka historie ? Ze niby on wie co to monitor oddechu i na jakiej zasadzie to działa? I co najlepsze ze ma dostęp do telefonu czyjegoś czy tam konta przez 2-3 dni i dana osoba korzystając z forum tego nie widzi ? I skad kuzyn wie ze akurat ta osoba udziela się na takim forum a nie innym?;) sory ale ja jakoś tego nie łykam ;D
Jak sugerowałam delikatnie wyżej: nie wierzę. Ale szkoda mi czasu na wchodzenie w ewentualne internetowe kłótnie 😂
 
Zrobiłam wczoraj odlew dłoni i stopy młodej 🙈 średni efekt wyszedł 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-04-06-15-20-936_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-04-06-15-20-936_com.miui.gallery.jpg
    198 KB · Wyświetleń: 88
  • Screenshot_2021-05-04-06-15-23-176_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-04-06-15-23-176_com.miui.gallery.jpg
    213,3 KB · Wyświetleń: 82
Zrobiłam wczoraj odlew dłoni i stopy młodej 🙈 średni efekt wyszedł 😂
Boze jakie realistyczne. Gdybym tak znalazła gdzieś na ulicy, to bym chyba zawału dostała 🤣

Moje dziecię je tak z 10 minut pierś nad czy ubolewam, bo wcześniej mogłam chociaż odcinek serialu zobaczyć 🙉 coraz mniej mu tego mleka się chce, ale nie widzę żeby byl zainteresowany tym co ja jem póki co. Wczoraj skończył 14 tygodni i chyba ominął go skok rozwojowy, jedyne co to jednej nocy budził się co dwie godziny i jak rano wstał to zaczął się obracać na boczki z plecow, więc coś tam się rozwinął 🤭
 
reklama
Do góry