reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Moja jak w miesiąc przybrała 1200 to pediatra kazała mi rzadziej karmić 🙄 też na samej piersi
A wtedy ją tak coś opętało, że chciała jeszcze częściej 😅 jakby zrozumiała co lekarz mówił i chciała zrobić na złość 😅
Moja je jak opętana cały czas, ale przybiera normalnie, pięknie rośnie, uśmiecha się, ćwiczy brzuszki, więc jest ok🥰👌... jak dla mnie😛
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z włosami po ciazy ale od paru dni włosy leca mi doslownie garściami. Są wszędzie, na ubraniu, pościeli, w łazience, na podłodze. Koszmar. Ciagle musze kontrolować małą bo pcha rece do buzi a często wlasnie zbiera moje włosy. Macie na to jakaś rade jak je podratować ? Tabletki, szampony ? Cokolwiek. Niedługo zostane łysa;D
U mnie jest dokładkie tak samo...
 
Ja przez te plecy miałam właśnie CC, więc je sobie szanuje i za dużo nie noszę. Dlatego też nie hustuje 🤣🤣
No ja też się czuje jak stara baba i się tak zachowuje 🤭 strasznie się poważną zrobiłam przez dziecko podobno.
Ja w sumie nie miałam problemów z plecami, tylko jakoś tak po ciąży 🤔 cc miałam nagłe, praktycznie nie brałam tego pod uwagę, ale jak już nie miałam sił po wielu godzinach skurczów, które w dodatku nie przynosiły żadnego efektu i jeszcze usłyszałam, że tętno maluszka spada, to było mi wszystko jedno 🙁
 
Byłam głupia i szczerze jej powiedziałam, że moje dziecko rano zjada normalnie, a wieczorem morze mleczka może wypić..., no i że ja daję mleko modyfikowane na żądanie tak jak mi kazano w przychodni dla noworodków, a ona na to, "ale to niedobrze, mm to tylko co 3 -4h w miarę regualarnych odstępach dziecko powinno pić i takie same ilości, exentualnie w ciągu dnia więcej, a wieczorem mniej....", więc muszę mojej 2-miesięcznej córce wyjaśnić ile jeść powinna🤦‍♀️💪🤫
Nie przejmuj się takim gadaniem... W końcu kto lepiej od matki wie, ile powinno jeść jego dziecko? Ja czasem Czarusiowi też daje mm częściej niż co 3h, a czasem rzadziej niż co 4h i żeby było zabawnie na wieczór zazwyczaj dostaje więcej niż w ciągu dnia, a jak nie potrzebuje aż tak dużo, to zostawia. Dorośli też przecież nie jedzą jak w zegarku.
 
Mój maluszek zachorował. Zaraził się od starszego brata. Ma zapalenie oskrzeli, byłam z nim na IP bo dziś ma kaszel do wymiotów włącznie i się przestraszyłam. Dostał antybiotyk i inhalacje do domu. Mam nadzieję że będzie go chciał pić. :/
Trzymam kciuki ❤ wracajcie szybko do zdrowia ❤
 
Dopiero nadrobiłam zaległe strony bo przy małej nie zawsze mogę, i czytam ze tam w marcowych mamach jednak nic się nie stało. Z jednej strony cale szczęście bo to by była naprawdę tragedia. Ale z drugiej ? Czy Wy naprawde wierzycie ze 14 latek by wymyślił taka historie ? Ze niby on wie co to monitor oddechu i na jakiej zasadzie to działa? I co najlepsze ze ma dostęp do telefonu czyjegoś czy tam konta przez 2-3 dni i dana osoba korzystając z forum tego nie widzi ? I skad kuzyn wie ze akurat ta osoba udziela się na takim forum a nie innym?;) sory ale ja jakoś tego nie łykam ;D
 
Dopiero nadrobiłam zaległe strony bo przy małej nie zawsze mogę, i czytam ze tam w marcowych mamach jednak nic się nie stało. Z jednej strony cale szczęście bo to by była naprawdę tragedia. Ale z drugiej ? Czy Wy naprawde wierzycie ze 14 latek by wymyślił taka historie ? Ze niby on wie co to monitor oddechu i na jakiej zasadzie to działa? I co najlepsze ze ma dostęp do telefonu czyjegoś czy tam konta przez 2-3 dni i dana osoba korzystając z forum tego nie widzi ? I skad kuzyn wie ze akurat ta osoba udziela się na takim forum a nie innym?;) sory ale ja jakoś tego nie łykam ;D
Historia rodem z ukrytej prawdy 🤪
Ktokolwiek to napisał na pewno właśnie na takiej reakcji mu zależało, więc nie ma co ciągnąć tematu i się nad tym rozwodzić bo tylko nakręcamy niepotrzebną dramę 🌚
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny KP! Czy wasze dzieci może jakoś teraz zwiększają ilość zjadanego mleka?
Wcześniej młody zjadał zwykle jedna pierś. Teraz coraz częściej je też z drugiej i to solidnie bo wcześniej to było poniżej 10min na jedno karmienie, a teraz zwykle pierwsza pierś powyżej 10 min i druga niewiele mniej 🥵 a ja jestem tak pełną mleka, że aż mnie czasami bolą cycuchy 🤒 i się zastanawiam czy młody zaczal późno dojrzewać 😂😂
wszyscy mi trąbią o skoku 10-12 tydzień, że zaraz będzie płacz i marudzenie, a to wzmożone spożywanie mleka to jedyna zmiana w jego zachowaniu ostatnio...
 
Do góry