reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mi powiedziała położna, żebym się póki co z tą witamina D (i C) wstrzymała, bo przy wypisie że szpitala podobno wszystko powiedzą co i jak podawać, chociaż i tak coś pewnie kupię wcześniej, tak samo z mlekiem modyfikowanym, bo w razie konieczności podawania, to lepiej to samo co dawali w szpitalu, jeśli oczywiście dziecko dobrze tolerowało :) A jeszcze apropo aptecznych rzeczy, dziś na szkole rodzenia mówiła babka, żeby nie aplikować maluszkowi wody morskiej przynajmniej do ukończenia roku życia, bo więcej szkody z tego może być niż pożytku (najbardziej chodzi chyba o to ciśnienie i że ciężko trafić do nosa) i że to w sumie pic na wodę, lepiej po kropelce soli fizjologicznej do noska, całe szczęście, że jeszcze nie zamówiłam, ale i tak pewnie w praktyce wyjdzie co się sprawdza a co nie ;)
Zastanawiałam się właśnie nad tą woda morską i koleżanka mówiła że sól fizjologiczna w zupełności wystarczy ale oczywiście ja mądrzejsze i zamowilam😂🤣
 
reklama
Ja to pewnie nic nie dostanę 😂 chociaż łańcuszka akurat bym nie chciała, bo nie noszę, a zwłaszcza z motywem kościelnym, ale tyle to myślę, że wie. Chociaż z facetami to różnie, mówiłam mu kiedyś (jak sama ogarniałam co jest czym) czym się różnić śpioch od pajaca, co to body, półpajac i rampers, a jak dziś pokazała na szkole rodzenia lalkę w śpiochu i pytała panów jak to odzienie się nazywa to żaden nie wiedział 😂
Kochanaa ważne żeby dziecko ubrać A dla nich czy to się nazywa body śpiochy itp nieistotne 😂🤣
 
My na wszystko zapracowaliśmy tez sami. Kredyt na mieszkanie.. Maz pracuje od 7 do 15 przychodzi na obiad i o 17 do 24 jeszcxe u siebie w firmie. Jednym slowem zapierd****. Bo niestety w zyciu nic nir ma za darmo.
Nie ma.lekko.niestety... Ale marzę by dziecku dac więcej niż sama mialam. Zawsze mogłam i mogę liczyc na rodziców nie chodzi tu o kwestie finansowe bo teraz sami finansują moja siostra by mogla studiować medycynę w innym mieście. Ja radziłam sobie sama i byłam dumna że potrafiłam zarobić sama na swoje potrzeby teraz ta młodzież ma.niestwty inne podejście nauczeni by tylko brać i iść na łatwiznę
 
Dziewczyny, powiedzcie proszę ile wasze maleństwa ważyły przy ostatniej wizycie. Mi lekarz powiedział w 33t6d, że mała waży ok. 1900 i stwierdził, że nie jest źle, ale mogłaby ważyć trochę więcej, kazał pić nutridrinki i następna wizyta za dwa tygodnie i trochę się martwię, że mała za wolno przybiera 🥺 jak to u was wygląda?

Przy 31tyg 1800wazyl moj
 
Dziewczyny, powiedzcie proszę ile wasze maleństwa ważyły przy ostatniej wizycie. Mi lekarz powiedział w 33t6d, że mała waży ok. 1900 i stwierdził, że nie jest źle, ale mogłaby ważyć trochę więcej, kazał pić nutridrinki i następna wizyta za dwa tygodnie i trochę się martwię, że mała za wolno przybiera 🥺 jak to u was wygląda?

A w 34tyg 2.5kg:)
 
Ja się szczepić nie zamierzam. Pracuje w służbie zdrowia i widzę co się dzieje. Nie wierzę, że te szczepionki będą dobrowolne. Z czasem staną się przymusowe - w pośredni i bezpośredni sposób. Bóg jeden wie co tam w nich jest. Biedni Ci emeryci. A z młodych zrobią kaleki. Takie mam zdanie. Rzygać mi się chce jak słyszę "covid", "pandemia" i "koronowirusa". Tv już nie oglądam. Nie mogę już tego słuchać. ludzie są wkur***ni, jedni na drugich. Wystarczy iskra i od razu dym. Wszyscy mają dość.
 
Ja się szczepić nie zamierzam. Pracuje w służbie zdrowia i widzę co się dzieje. Nie wierzę, że te szczepionki będą dobrowolne. Z czasem staną się przymusowe - w pośredni i bezpośredni sposób. Bóg jeden wie co tam w nich jest. Biedni Ci emeryci. A z młodych zrobią kaleki. Takie mam zdanie. Rzygać mi się chce jak słyszę "covid", "pandemia" i "koronowirusa". Tv już nie oglądam. Nie mogę już tego słuchać. ludzie są wkur***ni, jedni na drugich. Wystarczy iskra i od razu dym. Wszyscy mają dość.
Skąd masz takie informacje ze zrobi kaleki? Na jakiej podstawie? Widziałaś żeby ktoś już kogoś przymuszał?
 
reklama
Do góry