reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Teraz to ze wszystkim wymyslaja ja tez nie wierze w te szczepionki...ale cóż rzad wprowadza wszystko a my musimy sie godzic z tym predzej czy później będziemy musieli je wziąść
 
Dziewczyny, powiedzcie proszę ile wasze maleństwa ważyły przy ostatniej wizycie. Mi lekarz powiedział w 33t6d, że mała waży ok. 1900 i stwierdził, że nie jest źle, ale mogłaby ważyć trochę więcej, kazał pić nutridrinki i następna wizyta za dwa tygodnie i trochę się martwię, że mała za wolno przybiera 🥺 jak to u was wygląda?
U mnie w 32+6 ważył 1938g.
 
U mnie w 32+6 ważył 1938g.
Córka w 33+4 miała 1980 a 36+3 2500 kg. Nie martw się, każde dziecko rośnie inaczej.

Ja mam z kolei pytanie o Wasze samopoczucie. Od 3 dni mam co jakiś czas duszności i problem ze złapaniem pełnego oddechu. Czy wy też tak macie? Nie wiem czy to młoda uciska? Brzuszek mam wysoko.. nie wiem jak sobie pomóc na te duszności...
Ciśnienie mam stosunkowo niskie- 104/62
 
Córka w 33+4 miała 1980 a 36+3 2500 kg. Nie martw się, każde dziecko rośnie inaczej.

Ja mam z kolei pytanie o Wasze samopoczucie. Od 3 dni mam co jakiś czas duszności i problem ze złapaniem pełnego oddechu. Czy wy też tak macie? Nie wiem czy to młoda uciska? Brzuszek mam wysoko.. nie wiem jak sobie pomóc na te duszności...
Ciśnienie mam stosunkowo niskie- 104/62
Ja o dziwo w miarę dobrze, brzuch już niżej mam, ale jedynie co to czuje zmęczenie i leżę non stop, ciśnienie ostatnio miałam mierzone w czwartek to miałam 120/61, zawsze takie mam 😉 młoda już nie szaleje tak w brzuchu, jedynie się wypina, gdzieś stopę poczuje, rano szalała a potem cały dzień spokój 😌 oo teraz jak pisze o niej to się odzywa 🤣
 
Córka w 33+4 miała 1980 a 36+3 2500 kg. Nie martw się, każde dziecko rośnie inaczej.

Ja mam z kolei pytanie o Wasze samopoczucie. Od 3 dni mam co jakiś czas duszności i problem ze złapaniem pełnego oddechu. Czy wy też tak macie? Nie wiem czy to młoda uciska? Brzuszek mam wysoko.. nie wiem jak sobie pomóc na te duszności...
Ciśnienie mam stosunkowo niskie- 104/62
Dzidzia pewnie uciska na płuca. Mi np delikatnie pomaga jak leże na boku i zamiast mieć skulone nogi to jest rozprostuje tak jak tylko moge zeby nie stracić pozycji :) koci grzbiet pomaga też ale raczej tylko na czas cwiczenia. Czasem wstaje i chodze bo przy siedzeniu brzuch jest jednak bardziej skurczony. To takie doraźne porady na chwile... jak mi sie mała ustawi niewygodnie to jak tylko wróce do normalnej pozycji dusznosci wracaja....
 
Dziewczyny, powiedzcie proszę ile wasze maleństwa ważyły przy ostatniej wizycie. Mi lekarz powiedział w 33t6d, że mała waży ok. 1900 i stwierdził, że nie jest źle, ale mogłaby ważyć trochę więcej, kazał pić nutridrinki i następna wizyta za dwa tygodnie i trochę się martwię, że mała za wolno przybiera 🥺 jak to u was wygląda?
jakie nutridrinki on Ci kazał znowu pić?! U nas wizyta wczoraj, 33+4 i mała waży 2305g. 1900 wydaje sie być dość mało .... 🤔 wg mojej apki dzidzia powinna ważyć między 2,18 a 2,35kg w 33 tygodniu. Moze nie ma co sie stresować ale dopytałabym, to moze być hipotrofia, ale tez nie chce straszyc bez sensu...
 
Zastanawiałam się właśnie nad tą woda morską i koleżanka mówiła że sól fizjologiczna w zupełności wystarczy ale oczywiście ja mądrzejsze i zamowilam😂🤣
ja ostatnio wyczytałam, ze mleko matki mozna zaaplikować jako krople do nosa i ze to najlepsza rzecz. Tak samo jako naturalny srodek na odparzenia 🤔
 
reklama
Córka w 33+4 miała 1980 a 36+3 2500 kg. Nie martw się, każde dziecko rośnie inaczej.

Ja mam z kolei pytanie o Wasze samopoczucie. Od 3 dni mam co jakiś czas duszności i problem ze złapaniem pełnego oddechu. Czy wy też tak macie? Nie wiem czy to młoda uciska? Brzuszek mam wysoko.. nie wiem jak sobie pomóc na te duszności...
Ciśnienie mam stosunkowo niskie- 104/62
Ja w ostatnim tygodniu mialam taki kryzys.... ciagle uczucie ze duszno, puls wiecznie ponad 110 i nie mogłam wziąć pełnego wdechu. Nawet jak jadłam to lapalam zadyszke. Wtedy się denerwowalam a puls skakał jeszcze bardziej ;// mi pomagało odpoczywanie na lewym boku. Odpuściłam obowiązki domowe na ile mogłam, zwolniłam tempo. Broń boże usiąść i siedzieć ze skrzywionymi plecami bo mialam wrażenie że gniota mi się płuca i żołądek. Duzo odpoczywaj bo organizm jest juz mocno przesilony.
 
Do góry