reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja bym nie lakoerowala zebow, mi to sprawiło że się psują od środka i potem odpada kawałek i w środku sama czerń.
Pomyśl o tym jak będą.mialy stałe żeby
A nie chodzi Ci o lakowanie? Bo właśnie ze @Święta92 pisałyśmy o tym. O lakierowaniu znalazłam coś takiego:

Polega ono na pokryciu zębów specjalnym preparatem fluoru. W pierwszej kolejności stomatolog oczyszcza mleczne (lub stałe) zęby, a następnie nakłada na nie lakier. Lakierowanie wzmacnia zęby i działa profilaktycznie, zapobiegając pojawieniu się próchnicy. Jest również metodą leczenia próchnicy początkowej.
 
reklama
Wiecie gdzie kupie piżamkę dla dziewczynki na rozmiar 86 , tak żeby był krótki rękaw a długie spodnie? Szukam już kilka dni i nic nie mogę znaleźć...
 
Dziewczyny wasze maluchy tez was gryza ? Nie bylo u nas tego problemu odkąd nie wrocilam do pracy. Mloda czesta siedzi z tata i jego nie gryzie. A zostaje ze mną na valy dzien i mam wrażenie że wyładowuje emocje
Mojemu czasem sie zdarzy w emocjach. Niekoniecznie tych zlych - potrafi czasem ugryźć np. w palec z ekscytacji.
 
Dziewczyny wasze maluchy tez was gryza ? Nie bylo u nas tego problemu odkąd nie wrocilam do pracy. Mloda czesta siedzi z tata i jego nie gryzie. A zostaje ze mną na valy dzien i mam wrażenie że wyładowuje emocje
Mojemu czasem sie zdarzy w emocjach - niekoniecznie tych złych. Potrafi ugryźć np. w palec z ekscytacji.
 
Dziewczyny, czy tylko ja mam wyczerpanie organizmu ostatnio? 🙃
Ja dzisiaj. Stary wyjechał wczoraj nad jezioro remontować. Ja rano załatwiałam lekarza medycyny pracy z hania. Szybko na 9 do domu, bo niania przychodziła. Poszlam staremu dokumentację oddać do starostwa i do Energi.. Później na chwilę do roboty zobaczyć co się zmieniło. I do domu. Chwile posiedziałam i poszlam z hania do biura z pracy dac dokumenty itp.. I od razu po basie. 2 h w domu i musialam zaprowadzić basis na rolki, godzinę spacerowałam z Hanka, i biegiem zaprowadzić basis na tance.. Wróciłyśmy do domu 19.30... Nogi mi wchodzą w dupe albo dalej. Stary zabrał samochód i wszystko nogami. Jestem mega wyczerpana 😥
 
reklama
Do góry