reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A jaka alergie podejrzewali ? Stary jest alergikiem i myślę, że Alek też będzie, ale nie wiem do kogo się z tym zwrocic. Pani w niedzielę w szpitalu powiedziała, że tu rozwija się grypa i będzie gorączkował, a mu już powoli przechodzi.
Naprawdę nie ma żadnego kompetentnego lekarza u mnie w mieście, którzy poszuka przyczyny ciągłego kataru u dziecka, a nie będzie go leczył.
Ja wrocilam do swojego lekarza i wprost powiedzialam ze nie wierze zeby dziecko przez miesiąc miało ciągiem zapalenie krtani. Ze stary jest alergik i astmatyl a jest wiosna . . Doktor stwierdzila ze faktycznie moze to być alergia. Wiec dala leki i o dziwo po dwóch dniach mega znaczna poprawa. Krostki z ciała zeszły, kaszel minął, katar lejący się tez. Został zapchany nos ale myślę że potrzeba czasu zeby tk ustąpiło.... jak nie minie to będę szukać alergologa
 
A jaka alergie podejrzewali ? Stary jest alergikiem i myślę, że Alek też będzie, ale nie wiem do kogo się z tym zwrocic. Pani w niedzielę w szpitalu powiedziała, że tu rozwija się grypa i będzie gorączkował, a mu już powoli przechodzi.
Naprawdę nie ma żadnego kompetentnego lekarza u mnie w mieście, którzy poszuka przyczyny ciągłego kataru u dziecka, a nie będzie go leczył.
A alergię na pylki itp bo stary tez ma wiosnę ma masakre
 
Mloda tak zaryła glowa w stol ze ma guza na pol czoła;o
Ktores dziecko tez jest takie nieostrożne?;D
Ta, mój aktualnie ma siniaka na powiece i zadrapanie na skroni.
Ostatnio był też ogromny siniak na policzku, guz ze strupem na pół czoła. 🤷 Włazi wszędzie, jakiś parkour próbuje chyba uskuteczniac. Biega wokół wyspy w kuchni tak, że nie wyrabia na zakrętach i wpada w szafki. Ostatnio też pociekła krew z buzi przy jednej wywrotce. Co dzień to ciekawszy :)

Również polecam maść arnikowa. Działa cuda
 
U nas tez stary ma masakre. Problem w tym ze u mnie lekarki strasznie bagatelizuja :/ nie sluchaja mnie, bo jestem mloda histeryzujaca mama
Haha mialam to samo;D wymyślam i histeryzuje ;D dopoki mloda nie trafiła do szpitala po moich interwencjach... wtedy się okazało że faktycznie jej cos bylo;D
Teraz jak czuje ze cos jest z nia nie tak to nie odpuszczam poprostu... najlepiej znamy swoje dzieci.
 
Ta, mój aktualnie ma siniaka na powiece i zadrapanie na skroni.
Ostatnio był też ogromny siniak na policzku, guz ze strupem na pół czoła. 🤷 Włazi wszędzie, jakiś parkour próbuje chyba uskuteczniac. Biega wokół wyspy w kuchni tak, że nie wyrabia na zakrętach i wpada w szafki. Ostatnio też pociekła krew z buzi przy jednej wywrotce. Co dzień to ciekawszy :)

Również polecam maść arnikowa. Działa cuda
Moj ostatnio przywalił w stół mało mu się zdarza gdzieś walnąć ale siniak był duży na czole....
 
reklama
Hahah niezle ;D ja juz od miesiąca mieszkam bez listew przypodlogowych i zyrandoli;D
My mamy listwy tylko częściowo założone bo brakuje nam połowy drzwi, więc tam jeszcze nam nie zamontowali :p i dalej nie mamy schodów... I lamp np w sypialni... Ale ja już się przyzwyczaiłam tak żyć ,😂
 
Do góry