reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Też nie śpię już ileś godzin, z nudów umrę chyba, mąż sobie smacznie chrapie, kot chrapie, a ja z głodu padam^^ Chyba pójdę na moją kanapkę z mascarpone i dżemem, bo nie wysiedzę, o żarciu tu wszystkie piszą xD
Koty chrapią ? 😆 myślałam ze to przypadłość psów
 
reklama
Ja dzisiaj wyjątkowo dobrze spałam i muszę przyznać, że do toalety budzę się dopiero nad ranem.
Mam nadzieję, że będzie dzisiaj przypływ energii bo mam sporo zaległości w domu🙈

Pomidory w śmietanie zajadam od zeszłego tygodnia, tylko u mnie bez cebuli. Dzisiaj chodzi za mną spaghetti 🍝
 
Też nie śpię już ileś godzin, z nudów umrę chyba, mąż sobie smacznie chrapie, kot chrapie, a ja z głodu padam^^ Chyba pójdę na moją kanapkę z mascarpone i dżemem, bo nie wysiedzę, o żarciu tu wszystkie piszą xD

Wstyd się przyznać, ale u mnie skończyło się nocną konsumpcją kanapki z ogórkiem małosolnym🙈

Kciuki za badania i wizyty.

Miała może któraś z was wysoki cukier na czczo? Bo ja niestety tak, lekarz kazał powtórzyć badanie i wyszedł na granicy normy. Nie wiem czy robić test obciążenia glukozą na własną rękę. Wizyta za półtora tygodnia ☹
 
Ja dzisiaj wyjątkowo dobrze spałam i muszę przyznać, że do toalety budzę się dopiero nad ranem.
Mam nadzieję, że będzie dzisiaj przypływ energii bo mam sporo zaległości w domu🙈

Pomidory w śmietanie zajadam od zeszłego tygodnia, tylko u mnie bez cebuli. Dzisiaj chodzi za mną spaghetti 🍝

U mnie dziś spaghetti na obiad 😁

Ja mam dziś w planach uporać się ze stertą prasowania , na samą myśl już mi się odechciewa 🙈

Dziś kończę 10 tc ❤️ ale ten czas szybko leci.
 
U mnie dziś spaghetti na obiad 😁

Ja mam dziś w planach uporać się ze stertą prasowania , na samą myśl już mi się odechciewa 🙈

Dziś kończę 10 tc ❤ ale ten czas szybko leci.
Będę musiała też zrobić ☺️ bo nie wytrzymam.
U mnie ogólne porządki, bo od niedzieli nic nie zrobione. Brak po prostu sił...

U mnie dzisiaj 9+4. Kiedy masz prenatalne i termin porodu?

Miłego dnia Dziewczyny🌞
 
Hej piękne ja dziś zaczynam 14 tydz 13+0 i wogole zapominam że jestem w ciąży . Oprócz tego że po południu dopada senność a o 20 najchętniej już bym spala to nic więcej. Dziś jadę na omówienie wyników z krwi papa bo lekarz dzwonił przez telefon tylko spytałam czy dobre powiedział że wygląda że tak mam nadzieję że wszystko dobrze z USG było dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty ✊✊😘
 
reklama
U mnie dziś spaghetti na obiad 😁

Ja mam dziś w planach uporać się ze stertą prasowania , na samą myśl już mi się odechciewa 🙈

Dziś kończę 10 tc ❤ ale ten czas szybko leci.
Ja dzisiaj 11+0, aplikacja mówi że dziecko jest wielkości brukselki :) w tej apce co używam jest pokazany rozmiar rączki i stópki na tym etapie ciąży, strasznie to słodkie, aż trudno mi uwierzyć że ten ktoś u mnie w brzuchu już taki "duży"
 
Do góry