reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Trzymaj się! Oby okazało się, że maluch zdrowy :)

Zaraz mi głowa pęknie 😭 jakaś zmiana pogody ma być czy o co chodzi...
 
reklama
Hej, trochę mnie nie było :) chciałam tylko zaraportować że złapałam koronawirusa, a ode mnie złapał mąż. Czujemy się dobrze, ponoć nie ma on wpływu na dziecko więc się nie martwię :)

Zdrowia dla was

Już za ok 2 tyg. będę mogła podejść do badania. Robi się między 15 a 17 tc. 2 tygodnie czeka się na wyniki i wszystko będzie jasne, łącznie z płcią.

Wierzę że będzie dobrze. Trzymam kciuki za cierpliwość w oczekiwaniu.
Moje dwie koleżanki miały amniopunkcję i dwa razy było wszystko ok
 
Obudziłam się na siku i nie mogę zasnąć, zajrzałam na forum a wy tu o jedzeniu. Teraz nie mogę spać bo myślę co zjem na śniadanie :)
 
Jasne, to nie jest żadna tajemnica :) zapłaciłam 495 zł
Można wiedzieć ile kosztuje taki prywatny test? Jeśli nie chcesz to nie odp :)
Po prostu uważam, że te testy powinny być ogólnodostępne, wtedy byłby rzeczywisty podgląd dot. pandemii i liczby zachorowań :)



Chyba bym tam babkę na miejscu udusiła za taki numer. A wyjaśniła chociaż skąd ten pośpiech?



Przykro mi. Mocno trzymam kciuki, żeby jednak dzidzia była zdrowa :)




U mnie też mdłości odpuściły. Częściej mi słabo. Ze śniadaniem muszę się spieszyć, bo jak nie zjem to już jestem bliska omdlenia. Potem w ciągu dnia też różnie, ale w porównaniu z wirówką w żołądku to i tak pikuś :)
Mnie najbardziej drażni mój kompletny brak cierpliwości. Przy 2 latku który właśnie bada moje granice wytrzymałości bywa czasami naprawdę ciężko :)
I jestem potem zła na siebie, bo przy takim maluchu powinnam być oazą spokoju a cały czas chodzę nabuzowana.
 
Też nie śpię już ileś godzin, z nudów umrę chyba, mąż sobie smacznie chrapie, kot chrapie, a ja z głodu padam^^ Chyba pójdę na moją kanapkę z mascarpone i dżemem, bo nie wysiedzę, o żarciu tu wszystkie piszą xD
 
reklama
Też wczoraj jadłam pomidory w śmietanie , miam mniam 😋
Rano jakoś zazwyczaj nie mam apetytu, zjadam przeważnie jakieś kanapki, za to o kawie marzę tylko jak oczy otworze 😁

Dziewczyny dzisiaj dostałam wynik PAPP-a, i niestety genetyk rekomenduje amniopuncję, trisomia 21 1:238.
Mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze 🙂
A ja mam mega stres o 9 mam wizytę. Piszecie o tych wszystkich smakołykami A ja nic do ust nie mogę włożyć.
Trzymam kciuki 🙂
 
Do góry