reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej dziewczyny :) jak tam dzisiaj samopoczucie? Ja stanęłam na wagę i humor mi się popsuł +2 kg :/ A jak u Was sytuacja? Też już macie coś na plusie?
 
Hey dziewczyny byłam dziś na badaniach krwi, myślałam że po to zemdleję i zwymiotuję, tak mnie ścięło :-/

Gratuluję udanych wizyt 😊

Sylwia tylko się nie poddawaj, póki serduszko bije zawsze jest nadzieja!
 
Hej dziewczyny :) jak tam dzisiaj samopoczucie? Ja stanęłam na wagę i humor mi się popsuł +2 kg :/ A jak u Was sytuacja? Też już macie coś na plusie?

Hey dziś już lepsze bo wczoraj jakiegoś doła złapałam, miałam mdłości i wszystko mnie dobijało. Boję się trochę wyników badań czy wyjdą prawidłowe.

A waga póki co stoi w miejscu i niech tak zostanie jak najdłużej heh 😁
 
Hey dziś już lepsze bo wczoraj jakiegoś doła złapałam, miałam mdłości i wszystko mnie dobijało. Boję się trochę wyników badań czy wyjdą prawidłowe.

A waga póki co stoi w miejscu i niech tak zostanie jak najdłużej heh 😁
Hehe to zazdroszczę. Ja jestem dość szczupła i widać u mnie każdy dodatkowy kilogram. Przynajmniej do 1 sierpnia muszę się jakoś maskować, bo wtedy mam umówione badania. Staram się nie denerwować nimi i Tobie też tak radzę. Pozytywne nastawienie na pewno pomoże i Tobie i dziecku :)
 
Dziewczyny u mnie się chyba to poronienie zaczyna, bo nagle mi przeszedł ból piersi. A czytałam, że taki nagły zanik objawów zwiastuje poronienie. Nie mam boli brzucha ani plamienia. Chyba podjadę wieczorem do szpitala jak się nic bardziej nie rozkręci. No chyba że zacznę plamic i dostanę skurczy to podjadę wcześniej.
 
Cześć dziewczyny, ja wczoraj miałam wizytę, maluszek rośnie jak szalony, ma już 6 cm 🤭 obrucił się pleckami także dokładnie będę mogła go sobie obejrzeć w piątek na prenatalnych. U mnie okazał się problem z ciśnieniem, wczoraj na wizycie 158/98. Dzisiaj idę założyć holtera na dobory pomiar ciśnienia, zobaczymy co wyjdzie.
 
Dziewczyny u mnie się chyba to poronienie zaczyna, bo nagle mi przeszedł ból piersi. A czytałam, że taki nagły zanik objawów zwiastuje poronienie. Nie mam boli brzucha ani plamienia. Chyba podjadę wieczorem do szpitala jak się nic bardziej nie rozkręci. No chyba że zacznę plamic i dostanę skurczy to podjadę wcześniej.
Kochana tak bardzo mi przykro 🥺 trzymam kciuki żeby może jednak nie skończyło się tak źle.. Pisz do nas..
 
reklama
No i lekarz bardzo "ciśnie mnie" żebym poszła na zwolnienie lekarskie ale ja wolała bym jeszcze chodzi" bo sytuacja w pracy ciężką i nie chcę ich zostawiać samych z dnia na dzień. Ale oczywiście jeśli będzie się to wiązało z bezpieczeństwem maluszka to nie będę miała wyboru.
 
Do góry