reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny :) jak tam dzisiaj samopoczucie? Ja stanęłam na wagę i humor mi się popsuł +2 kg :/ A jak u Was sytuacja? Też już macie coś na plusie?

Nie wchodzę na wagę [emoji14] ale czuję się na 5 miesiąc [emoji23]
A samopoczucie jak zwykle. Kość ogonowa to jakaś masakra od wczoraj przy wstawaniu i chodzeniu... Dobrze że jutro wizyta to skontroluję czy wszystko dobrze :)
Mdłości i wirówka w żołądku mi przeszły to za to jestem tak mega osłabiona...

Hey dziewczyny byłam dziś na badaniach krwi, myślałam że po to zemdleję i zwymiotuję, tak mnie ścięło :-/

Gratuluję udanych wizyt [emoji4]

Sylwia tylko się nie poddawaj, póki serduszko bije zawsze jest nadzieja!

Na tych badaniach trzeba być na czczo?
Ja rano mam mega osłabienie. Nie wiem czy nie zemdleję gdzieś po drodze...

Dziewczyny u mnie się chyba to poronienie zaczyna, bo nagle mi przeszedł ból piersi. A czytałam, że taki nagły zanik objawów zwiastuje poronienie. Nie mam boli brzucha ani plamienia. Chyba podjadę wieczorem do szpitala jak się nic bardziej nie rozkręci. No chyba że zacznę plamic i dostanę skurczy to podjadę wcześniej.

Tylko że objawy nie są codziennie takie same. Dopiero po kilku dniach można mówić o zaniku objawów. Chociaż domyślam się co musisz przeżywać, takie czuwanie w zawieszeniu.
 
reklama
Ja dzisiaj czuje się fatalnie. Nie mam mdłości ani nic, ale jestem tak osłabiona że czuję że zaraz chyba zasnę w pracy...
Hej dziewczyny :) jak tam dzisiaj samopoczucie? Ja stanęłam na wagę i humor mi się popsuł +2 kg :/ A jak u Was sytuacja? Też już macie coś na plusie?
 
Dziewczyny u mnie się chyba to poronienie zaczyna, bo nagle mi przeszedł ból piersi. A czytałam, że taki nagły zanik objawów zwiastuje poronienie. Nie mam boli brzucha ani plamienia. Chyba podjadę wieczorem do szpitala jak się nic bardziej nie rozkręci. No chyba że zacznę plamic i dostanę skurczy to podjadę wcześniej.
Bardzo mi przykro 😟 Mnie dzisiaj też za bardzo nie bolą piersi, więc może jak tylko to "uciekło", to może to nie poronienie? Trzymaj się 😘
 
Ja w sumie wagę mam tą samą, co i na początku, a brzuszek mi już ładnie widać 😂w drugiej ciąży to podobno norma 😀
A mnie to się wydaje, że u mnie jakby wypchnęło tłuszcz, którego w miejscu brzuszka nie miałam. No kosmiczna sprawa zwłaszcza, że jem mniej niż przed ciążą, a ja nigdy nie miałam problemów z wagą 🤣
 
Brrrownie chyba trzeba bo m.in była morfologia krwi no i z 8 innych.

Muszę dodać jak schudłam 3 kg przez te wymioty wcześniejsze i mega mdłości to do teraz waga stoi w miejscu, ale przez to że już mi nic nie smakuje, jem bo jem 😔

Sylwia trzymaj się, mnie też piersi nie bolą tylko sutki ale to jak ścisne, więc nie trać nadziei.. Choć wiem że musi Ci być bardzo ciężko..
 
reklama
A mnie to się wydaje, że u mnie jakby wypchnęło tłuszcz, którego w miejscu brzuszka nie miałam. No kosmiczna sprawa zwłaszcza, że jem mniej niż przed ciążą, a ja nigdy nie miałam problemów z wagą 🤣

Teraz masz współlokatora w brzuszku który potrzebuje coraz więcej miejsca hehe bo mi też brzuch widać a to dopiero 11tc 😁
 
Do góry