reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Już 3 ginekologa mój mąż by nie zniósł 😉 wystarczy, że narzeka na tych dwóch, że co pójdę to co innego słyszy jak wracam do domu. Zobaczę co teraz w czwartek wyjdzie na usg.
Moim zdaniem to wina starego sprzętu po co chodzić do takiego lekarza i się stresować na nim nawet dobrze wielkości dziecka nie zmierzy i wtedy wychodzą takie różnice . Napisz może skąd jesteś może ktoś Ci poleci lekarza z nowoczesnym sprzętem a mąż wytrzyma nie 3 a i 10ginekologow .
 
reklama
Hej wszystkim. Dziś lecę na usg (oby pomyślnie),potem do pracy i 2 dni wolnego. Słuchajcie nie wyrabiam ostatnio na zakrętach... Wczorajszy dzień mnie dobił,wraz z każdymi kolejnymi wynikami pojawiającymi się w systemie. Oby dziś było lepiej... Od 03.08 urlop ... Yupi...
 
Hej wszystkim. Dziś lecę na usg (oby pomyślnie),potem do pracy i 2 dni wolnego. Słuchajcie nie wyrabiam ostatnio na zakrętach... Wczorajszy dzień mnie dobił,wraz z każdymi kolejnymi wynikami pojawiającymi się w systemie. Oby dziś było lepiej... Od 03.08 urlop ... Yupi...
Trzymam kciuki, daj znać jak już będziesz po USG ☺
 
Cześć dziewczyny ;) jestem tutaj nowa ;) Termin na 19 lutego. Mam macice dwurożna wiec mogę mieć przygody - chociaż liczę na spokojny przebieg ciąży ;) Jestem już mamą 3 letniego chłopca (poprzednia ciąża bez problemów, 40 tydz). Ale już zapomniałam jak to było 😃😃😃
 
Cześć dziewczyny ;) jestem tutaj nowa ;) Termin na 19 lutego. Mam macice dwurożna wiec mogę mieć przygody - chociaż liczę na spokojny przebieg ciąży ;) Jestem już mamą 3 letniego chłopca (poprzednia ciąża bez problemów, 40 tydz). Ale już zapomniałam jak to było 😃😃😃
Hej no to zobaczysz jak bedzie sie rozwijac sytuacja:)
 
Hej wszystkim. Dziś lecę na usg (oby pomyślnie),potem do pracy i 2 dni wolnego. Słuchajcie nie wyrabiam ostatnio na zakrętach... Wczorajszy dzień mnie dobił,wraz z każdymi kolejnymi wynikami pojawiającymi się w systemie. Oby dziś było lepiej... Od 03.08 urlop ... Yupi...
Powodzenia na wizycie :) daj znać po :)
Cześć dziewczyny ;) jestem tutaj nowa ;) Termin na 19 lutego. Mam macice dwurożna wiec mogę mieć przygody - chociaż liczę na spokojny przebieg ciąży ;) Jestem już mamą 3 letniego chłopca (poprzednia ciąża bez problemów, 40 tydz). Ale już zapomniałam jak to było [emoji2][emoji2][emoji2]
Witaj :)
A jak się czujesz? Jakieś dolegliwości ciążowe?
 
Hej no to zobaczysz jak bedzie sie rozwijac sytuacja:)
Witamy :) sk
Cześć dziewczyny ;) jestem tutaj nowa ;) Termin na 19 lutego. Mam macice dwurożna wiec mogę mieć przygody - chociaż liczę na spokojny przebieg ciąży ;) Jestem już mamą 3 letniego chłopca (poprzednia ciąża bez problemów, 40 tydz). Ale już zapomniałam jak to było 😃😃😃
Witamy :) moje gratulacje skąd jesteś? Jak się czujesz
 
Trzymam kciuki, daj znać jak już będziesz po USG ☺
Powodzenia na wizycie :) daj znać po :)Witaj :)
A jak się czujesz? Jakieś dolegliwości ciążowe?
Już po. Niby od 2 dni boli mnie brzuch,ale lekarz nic niepokojącego nie widzi... Oszczędzać się,nie pędzić tak i obserwować.Wszystko na usg ok,wg usg 8+6 czyli termin 24.02. Czyli część dnia ok,oby do 22 :)
 
reklama
Do góry