reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mój 9 tygodni i dzisiaj na szczepieniu 5480, popłakał chwilę przy wkluciach a rotawirusa jadł aż się oblizywał. Po szczepieniu normalny jak zawsze. Dałam zapobiegawczo paracetamol i teraz śpi przytulony do taty . Bo ten nasz to taki tuluś.
Ile waza wasze maluchy? Moja dzisiaj 5300. Jutro 10 tygodni bedzis miala
 
Mój 9 tygodni i dzisiaj na szczepieniu 5480, popłakał chwilę przy wkluciach a rotawirusa jadł aż się oblizywał. Po szczepieniu normalny jak zawsze. Dałam zapobiegawczo paracetamol i teraz śpi przytulony do taty . Bo ten nasz to taki tuluś.
Moja pila te rotawirusy pieknie a za 15 minut zwymiotowala takze pewnie nic jej to nie da
 
Moja w niedzielę będzie miała 8 tygodni i waży 4,930. Ale ostatnio mi malutko przybiera. Pediatra kazała się nie martwić i nie ważyć w domu... i tak jednak ważę, bo się martwię.
 
Moja w niedzielę będzie miała 8 tygodni i waży 4,930. Ale ostatnio mi malutko przybiera. Pediatra kazała się nie martwić i nie ważyć w domu... i tak jednak ważę, bo się martwię.
Mam to samo. W tamtym tygodniu przybrała w tydzień tylko 50g... Niby wszyscy mówią żeby się nie martwić, ale wiadomo jak to wychodzi. Zaczęłam ją kontrolować ile zjada sama z cyckow. I się okazało ze potrafi zjeść 60ml ... I ostatnio dwa razy z rzędu tyle zjadła. Więc zaczęłam znowu używać laktatora częściej, bo z dziecka zrobił mi się leniuch 🤷‍♀️
 
reklama
Mam to samo. W tamtym tygodniu przybrała w tydzień tylko 50g... Niby wszyscy mówią żeby się nie martwić, ale wiadomo jak to wychodzi. Zaczęłam ją kontrolować ile zjada sama z cyckow. I się okazało ze potrafi zjeść 60ml ... I ostatnio dwa razy z rzędu tyle zjadła. Więc zaczęłam znowu używać laktatora częściej, bo z dziecka zrobił mi się leniuch 🤷‍♀️
Moja tez malo przybiera. Doktor mi mówiła ze na piersi i tak jest dobrze. Ze nie wolno patrzec nandziexibktore jedza mm bo zupełnie inaczej przybierają. Takze ja spokojnje do tego podchodze za 2 tyg zobacze ile przybrała
 
Do góry