reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hehe u nas polgodzinne drzemki to ostatnio bez szczepien 😁😪 ale polozna nam dzisiaj powiedziala ze nasza mala potrzebuje bardzo bliskosci, wiec testuje przytulanie i mloda spi juz godzine 🤯🤯🤯 no ale ona jest nieprzewidywalna, jutro to moze nie zadzialac 🤔

ale po szczepieniach nam tez mowili ze moze byc marudna. Mielismy to szczescie ze byla senna. Za to w nastepne dni nadrabiala 😉
U mnie dzis wyglada tak
 

Załączniki

  • Screenshot_20210415_184311_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210415_184311_com.android.gallery3d.jpg
    249,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
U mnie dzis wyglada tak
❤️ Tez potrzebuje bliskosci 😍😍😍

dzisiaj wlasnie probowalam nauczyc moja kangurowania, ale pelznie do cyca od razu ten maly addict 🤣 ale bedziemy cwiczyc dalej zeby tatus mogl kangurowac, a mamusia miala chwile dla siebie 😇

Pozdrowienia od siostry blizniaczki ! My mamy wlasnie tak.
 

Załączniki

  • EEEE03ED-A197-4136-A006-D616B0C5B6EA.jpeg
    EEEE03ED-A197-4136-A006-D616B0C5B6EA.jpeg
    93,1 KB · Wyświetleń: 73
❤️ Tez potrzebuje bliskosci 😍😍😍

dzisiaj wlasnie probowalam nauczyc moja kangurowania, ale pelznie do cyca od razu ten maly addict 🤣 ale bedziemy cwiczyc dalej zeby tatus mogl kangurowac, a mamusia miala chwile dla siebie 😇

Pozdrowienia od siostry blizniaczki ! My mamy wlasnie tak.
Moja ostatnio tez szuka ciagle cycucha jak ja biore na ręce 😂i tak smiesznie wypluwa dydka i trze nosen o cyca
 
Ile waza wasze maluchy? Moja dzisiaj 5300. Jutro 10 tygodni bedzis miala
Moja waży 4800, ma 7 tygodni. No jest okrąglutka ☺️. My już po szczepieniu, nie było najgorzej, płakała przy ukłuciach ale zaraz po już była spokojna. Teraz oczywiście siedzę i obserwuje jej każdy ruch, zachowanie, póki co zachowuje się jak zazwyczaj.
 
reklama
Do góry