reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Oj sypią nam się dziewuchy na tym forum!!! Przez te wasze gadanie o płci to i ja zaczynam się zastanawiać, kto tam we mnie mieszka. Choć dalej w zasadzie nie mam preferencji specjalnych - dostrzegam wady i zalety obydwu płci. Z synkiem pod tym względem było totalnie inaczej.
 
reklama
Dziewuszki gratuluję wizyt, oby dzidziusiem rosły zdrowo ...
U mnie dzisiaj mocniejsze kopniaczki:) ale najczęściej w pozycji zgiętej, jak się polożę to się uspokaja, nie wiem czy przez tą macicę na ścianie od brzuszka gorzej mi to ogarnąć czy jak?

Witam nowe przyszłe mamusie
 
reklama
Hej dziewczyny :) Forum zaniknęło czy przeniosłyście się na wątek zamknięty? Czy były rozsyłane jakieś zaproszenia? My po wizycie (16 tc), malutka ruchliwa niesamowicie, ale łożysko na przedniej ścianie więc pewnie później będę odczuwać ruchy?

Pozdrawiam :)
 
Do góry