reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć!
Chciałabym dołączyć do Waszych dyskusji. Jestem w 17 tygodniu ciąży. Termin z OM mam na 13 lutego. Spodziewam się dziewczynki. To moja 4 ciąża, niestety 2 ostatnie poroniłam. Mam prawie 6 letniego syna, który bardzo cieszy się z siostrzyczki. Czy któraś z Was bierze acard? Lekarz zalecił mi przyjmowanie acardu profilaktycznie że względu na wcześniejsze poronienia. Na ostatniej wizycie zapomniałam zapytać się, czy nadal mam kontynuować przyjmowanie tego leku. Czy jest ktoś może w podobnej sytuacji?
Spokojnie możesz brać! Ja też biorę profilaktycznie po poronieniu!
 
reklama
Witam się czwartkowo :)
Mam ostatnio urwanie tyłka w pracy i totalny brak czasu na internety... :)
U Was dzisiaj też tak gorrrąąąco ??? :) Koniec sierpnia a mamy dalej piękne lato.
 
Cześć dziewczyny,
Ja czytam Was nadal regularnie, ale rzadko mam czas odpisać.
Również łykam acard i tak do 32 tc. Łykam też femibion i niestety zwiększona dawkę euthyroxu.
Wizytę miałam na 10/09, ale nie wytrzymałam miesiąc bez dzidziusia i zapisałam się na jutro
Pozdrawiam Was i ściskam kciuki za wizyty i samopoczucie każdej z Was
 
Witam się czwartkowo :)
Mam ostatnio urwanie tyłka w pracy i totalny brak czasu na internety... :)
U Was dzisiaj też tak gorrrąąąco ??? :) Koniec sierpnia a mamy dalej piękne lato.
U mnie dziś pogoda w sam raz. W końcu. Szkoda tylko, że już liście lecą z drzew, przynajmniej u mnie. Też zarobiona jestem i na dodatek nie spałam w nocy. :/
 
@ForgetMeeNot u nas deszcz i 18 stopni [emoji26]
Jutro ruszamy na wesele w okolice Łodzi, może tam trochę cieplej :)
Kochane moje, ja już po wizycie u mojego lekarza. Będzie chłopak, potwierdzone na 100% :)) Leoś :)
Poza tym wszystko super, ostatni raz zamierzony na usg, bo ma już prawie 10cm i już się prawie nie mieści na monitorze :D następna wizyta 20.09, a polowkowe w pierwszej połowie października:)
 
Cześć! Czy czujecie już ruchy maluchów? Jak często w ciągu dnia? W którym tygodniu zaczełyście czuć? Od dwóch dni wydaje mi się, że czuję malutką, jednak tylko około 10 minut dziennie, najczęściej w pracy.
P.S. U mnie dziś szaro, buro i ponuro. Czuć jesień.
 
Cześć! Czy czujecie już ruchy maluchów? Jak często w ciągu dnia? W którym tygodniu zaczełyście czuć? Od dwóch dni wydaje mi się, że czuję malutką, jednak tylko około 10 minut dziennie, najczęściej w pracy.
P.S. U mnie dziś szaro, buro i ponuro. Czuć jesień.
Ja kończę 18. Tydzień i już czuję ponad tydzień, w zeszłym tygodniu czułam tylko rano i wieczorem i to też chwilę, a w tym już coraz dłużej czuje, i częściej, no nawet w ciągu dnia jak siedzę to czuć[emoji6] wiadomo jak chodzę coś robię to nie, bo to jeszcze delikatne uczucie
 
Cześć! Czy czujecie już ruchy maluchów? Jak często w ciągu dnia? W którym tygodniu zaczełyście czuć? Od dwóch dni wydaje mi się, że czuję malutką, jednak tylko około 10 minut dziennie, najczęściej w pracy.
P.S. U mnie dziś szaro, buro i ponuro. Czuć jesień.
Ja podobnie jak Aga - 18 tydzien i od poniedziałku czuję nawet na siedząco. Wcześniej sporadycznie, głównie wieczorami. Teraz dostaję mini-kopa, gdy np. bus za mocno zahamuje. :) Czułam dosyć wcześnie w 15 tyg. chyba, ale trzeba było się wczuwać.
 
Ja już po wizycie. Mały waży 230g [emoji50]
I ma 12/13cm wg crl, ale to już ostatni taki pomiar. Kość udowa, obwód główki i brzuszka w normie. Wiek ciąży 17+0/17+3 wg usg, a wg karty ciąży dziś równe 16+0. Lekarka powiedziała, że duży mężczyzna z niego i stąd ta rozbieżność w tygodniach [emoji4]
Łożysko nadal przodujące. Lekarka mówi, że może się podnieść, ale u mnie obstawia że na 80% to nie nastąpi. Mam się oszczędzać i będzie ok.
W środę mam kolejną wizytę bo dziś poszłam bez wyników. Nie zdążyłam już wczoraj nigdzie zrobić moczu. Ale mam skierowanie też odrazu na posiew i krew. Lekarka kazała brać żuravit narazie.
Moja waga -2kg. Czyli znów schudłam kilogram. Nawet wiem dlaczego. Nie mam zaupełnie ochoty na jedzenie. Jadłabym same niezdrowe rzeczy, ale się ograniczam i tak naprawdę wciskam całą resztę po troszku na siłę.

Pozdrawiam Was mocno z juniorem!
 
reklama
Ja podobnie jak Aga - 18 tydzien i od poniedziałku czuję nawet na siedząco. Wcześniej sporadycznie, głównie wieczorami. Teraz dostaję mini-kopa, gdy np. bus za mocno zahamuje. :) Czułam dosyć wcześnie w 15 tyg. chyba, ale trzeba było się wczuwać.
Podsumowując i ja za tydzień powinnam być pewna, że to co czuję, to właśnie moja malutka córeczka. Nie mogę się doczekać !!!
 
Do góry