reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Raz_dwa_7 napisz lepiej czy robiłaś dzis hasselback, a jeśli tak to jak wyszły? :) Ps. Zamówiłam w końcu detektor tyle, ze Octopuls H5 :p
Jasne,że nie zrobiłam, bo mi się nie chciało [emoji28] stary poszedł biegać, więc nie miał kto zrobić :D w sobote zrobię podejście nr dwa.
Ale... Przed chwilą kazałam sobie kupić... śledzia [emoji15] jadam baaaaardzo od święta, więc robi się ze mną groźnie :D
 
@Justyna_maj2017 @Juti777 gratuluję pomyślnych wieści i tobie Justyna córeczki [emoji173][emoji173][emoji173]

Nie piszcie nic o jedzeniu proszę was [emoji28] my mamy totalny urlop i żyjemy na kuchni polowej. A tak bym sobie żurku zjadła :torba: [emoji16]
 
No to Ci powiem, ze Twój Dzidziulek troszeczkę większy od mojego - jak na ten czas :D U nas w 14+6 - 8.76 cm :) Twoje Maleństwo pokazywało pupę a moje siedziało - nie wiem co lepsze [emoji14] Mąż wtedy powiedział, ze pewnie będzie kierowca autobusu hehe :p
No takie różnice mm to może być zwykły błąd pomiaru. Ważne że w normach się mieścimy. :-)
 
@Juti777 super, gratuluję udanej wizyty! Taki wstydliwiec, to może dziewczynka? [emoji14] co będzie panu doktorowi pokazywała... Jeszcze przy mamusi [emoji14]
Może, zobaczymy. Ostatnio mi trochę przeczucia zbaczają w stronę dziewczynki, ale nadal bardzo delikatnie.... zobaczymy co będzie na następnym usg. Mam je dopiero 27.09, więc sporo czekania. A połówkowe dopiero wtedy na październik będę ustawiać.
 
Może, zobaczymy. Ostatnio mi trochę przeczucia zbaczają w stronę dziewczynki, ale nadal bardzo delikatnie.... zobaczymy co będzie na następnym usg. Mam je dopiero 27.09, więc sporo czekania. A połówkowe dopiero wtedy na październik będę ustawiać.
MI we wtorek powiedział, że raczej dziewczę na świecie się pojawi a ja dalej czuję chłopaka :):) :) :) za miesiąc będę wiedziała na 100% :)
 
reklama
Do góry