reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@karolina921 a ja dalej nic nie czuje :*( a nie macie zadnego innego typu imienia?

@Megi86 powiedz, ze Ty tez nic jeszcze nie czujesz bo jak zostane tu ostatnia z poczatku Lutego ktora nie czuje dziecia to sie zalamie ;)

Dzisiaj sie przelamalam i zrobilam pierwsze zakupy dla Niny ;) pajace, bodziaki, skarpetki i czapeczki na 50 cm i troche leginsow i vestow. Wydalam ponad £200 wiec teraz czekam na kolejna wyplate ;)
 
Hej kobietki,
ja wróciłam do pracy, to mam dostęp do kompa, niestety z tel nie lubię odpalać bb, wolę fb:) sama nie wiem czemu, jakoś łatwiej mi to ogarnąć

Odnośnie mycia warzyw i owoców, najgorzej jest umyc niestety maliny bo robią się gąbczaste.... dlatego ostatnio pojechałam do gospodarstwa:D narwałam z krzaka:D:D:d hihi

Jeżeli chodzi o ruchy to u mnie marnie, coś tam czuję, w moich poprzednich ciążach już ok 16 tygodnia czułam kopniaczki, skóra mi podskakiwała, a tu łożysko na przodzie i centralnie inna historia


Karolina921 gratuluję mini kopniaczków:) Jeżeli chodzi o bezsenność to może zbliżająca się pełnia:D ja tak przynajmn iej mam jak wampir:D

Megi86 ja muszę też jeść witaminy po jedzeniu, bo mnie strasznie muli, zastanawiam się czy nie kupić zwykłych witaminek bez żelaza, bo chela fer lepiej na mnie działa niż takie kompleksówki.... Ja żurek lubię tylko swój, też musi być idealny:D po mojemu:D nie lubię zbyt kwaśnego, zbyt słodkiego, zbyt gęstego hahaha:D

Justyna_maj gratuluję córuni....

Fanka Kadry zazdroszczę żurku, mogłabym go jeść naokrągło:)

Juti gratki wizytki, pewnie na następnej pokaże kim jest:)

Forget Me Not no to zleci szybciutko do wizytki:)

Emilia S, czyli już się zaczęło:D szaleństwo zakupowe, :D
 
Emilia te ruchy mogą być bardzo subtelne, czasem to kwestia skupienia żeby poczuć. Najlepiej położyć się z książką i czatować czy w dole brzucha cokolwiek czuć (pykanie, bąbelki).

Ja czuję jak mam puste jelita (dosadnie napiszę, że po 3 wypróżnieniach dziennie czuję dosyć wyraźnie przemieszczanie i wypychanie :D). 17+1, 1 ciąża.
 
@karolina921 a ja dalej nic nie czuje :*( a nie macie zadnego innego typu imienia?

@Megi86 powiedz, ze Ty tez nic jeszcze nie czujesz bo jak zostane tu ostatnia z poczatku Lutego ktora nie czuje dziecia to sie zalamie ;)

Dzisiaj sie przelamalam i zrobilam pierwsze zakupy dla Niny ;) pajace, bodziaki, skarpetki i czapeczki na 50 cm i troche leginsow i vestow. Wydalam ponad £200 wiec teraz czekam na kolejna wyplate ;)

Kochana! Nie nic nie czuje ale na razie luz - no stress, pamietaj! :) Ruchy powinny byc juz wyczuwalne ok 20-21 t.c. - dopiero po tym terminie mozna zaczac sie zastanawiac. Mnie tez to troche irytuje :p ale z tego co widzialam, czytalam itd to nie jestesmy odosobnione :) Wczoraj widzialam na YT dziewczyne, ktora jest w 19 t.c. i tez jeszcze nic nie czula - a nie nalezala - podobnie jak my - do kobiet o rubensowskich ksztaltach :)

@milusia83 Hmm ja czy zjem w trakcie jedzenia, przed czy po - to nastepnego dnia ten sam efekt - bol zoladka :/
 
A tak zapytam co się stało z tematem zamkniętego forum? Wiadomo już coś? :)
Niestety nie umiem powiedzieć na jakim etapie jest załatwianie forum zamkniętego. Darsi pisała z administratorką, utworzyłyśmy listę. Wszystko wysłane, ale info co dalej brak bo sama Darsi się nie odzywa [emoji853]
Jeżeli chcecie to ja sama mogę napisać do admina. Ale trzeba będzie znów wybrać moderatorkę drugą, a i nikt nie wie co z Darsi a może wszystko jest gotowe i tylko ona musi np podać nam link czy coś - zupełnie nie wiem jak wygląda takie założenie wątku zamkniętego więc tylko tak głośno myślę [emoji14]

@Darsi halooo co u Ciebie ? :)
 
@karolina921 a ja dalej nic nie czuje :*( a nie macie zadnego innego typu imienia?

@Megi86 powiedz, ze Ty tez nic jeszcze nie czujesz bo jak zostane tu ostatnia z poczatku Lutego ktora nie czuje dziecia to sie zalamie ;)

Dzisiaj sie przelamalam i zrobilam pierwsze zakupy dla Niny ;) pajace, bodziaki, skarpetki i czapeczki na 50 cm i troche leginsow i vestow. Wydalam ponad £200 wiec teraz czekam na kolejna wyplate ;)
Ja jestem z 2.02 i zupełnie nic nie czuję
 
reklama
Do góry