reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Gratuluję wizyt dziewczyny :)
@Megi86 jak zawsze jesteś niezawodna. Dziękuję za przybliżenie badań polowkowych
@Fanka Kadry u mnie też gorąco. Mdłości przez to nie odpuszczaja. Często mam tak, że bym coś zjadła, ale nie wiem co. Ratują mnie kanapki z pasztetem i pomidorem :D

Oprócz upałów córce przebija się kolejna trójka. Dzisiaj miałam pierwszy dzień po urlopie w pracy i ledwo żyłam po nieprzespanej nocy, bo Agatka co godzinę się budziła z krzykiem, a od 3-5 nie spała :( wykoncza nas te zęby... Na szczęście zostało już tylko 5 do wyjścia :)
 
Gratuluję wizyt dziewczyny :)
@Megi86 jak zawsze jesteś niezawodna. Dziękuję za przybliżenie badań polowkowych
@Fanka Kadry u mnie też gorąco. Mdłości przez to nie odpuszczaja. Często mam tak, że bym coś zjadła, ale nie wiem co. Ratują mnie kanapki z pasztetem i pomidorem :D

Oprócz upałów córce przebija się kolejna trójka. Dzisiaj miałam pierwszy dzień po urlopie w pracy i ledwo żyłam po nieprzespanej nocy, bo Agatka co godzinę się budziła z krzykiem, a od 3-5 nie spała :( wykoncza nas te zęby... Na szczęście zostało już tylko 5 do wyjścia :)
Trójki i piątki najgorsze. Ale przetrwacie! Mój syn mega boleśnie ząbkował. Koszmarnie wspominam tamten czas. Na szczęście to już za nami. Sił! :-)
 
@ilona2701 @dombro26 gratuluję wizyt!! Super wiadomości :)
Macie już typy imion?
Mnie dzisiaj dopadła bezsenność i jakiś taki niepokój , a na 6 musiałam wstać do pracy (z domu,bo z domu,ale jednak) :( więc się snuję jak cień.
U mnie dzisiaj 13t6d :)

Miłego dnia dziewczyny!
@ForgetMeeNot powodzenia na wizycie!
 
Trójki i piątki najgorsze. Ale przetrwacie! Mój syn mega boleśnie ząbkował. Koszmarnie wspominam tamten czas. Na szczęście to już za nami. Sił! :-)
Dzięki :) Agatka też bardzo boleśnie zabkuje. Jest wtedy taka marudna, że bez kija nie podchodz ;)

Dzisiaj zostaje w domu z córką, bo ona kaszle, katar jej dokucza i jeszcze wypatrzylam jakąś afte w buzi... Ja coś złapałam od niej, bo od wczoraj w gardle pali mnie okropnie, a od rana zatoki bolą, że schylic się nie mogę :( idziemy obie do lekarza i pewnie w tym tygodniu posiedzę w domu. Lepsze to niż się dobić klima w aucie i w pracy.

@ForgetMeeNot powodzenia :)
 
@ilona2701 @dombro26 gratuluję wizyt!! Super wiadomości :)
Macie już typy imion?
Mnie dzisiaj dopadła bezsenność i jakiś taki niepokój , a na 6 musiałam wstać do pracy (z domu,bo z domu,ale jednak) :( więc się snuję jak cień.
U mnie dzisiaj 13t6d :)

Miłego dnia dziewczyny!
@ForgetMeeNot powodzenia na wizycie!
Imienia jeszcze nie wybraliśmy ale mi podoba się Magdalena albo Marta a mąż upiera się przy Darii natomiast mi się w ogóle nie podoba :) trochę czasu jeszcze mamy żeby zdecydować :)
 
reklama
U nas też jest straszny problem z imieniem, dlatego, że żadne imię dla chłopczyka nie podoba się nam obojgu. Kiedy dowiedziałam się, że prawdopodobnie będzie chłopiec dotarło do mnie, że chyba trochę po cichu jednak liczyłam na dziewczynkę, bo dla niej mielibyśmy imię :p śmieje się, że albo będziemy mówić do niego "chłopcze", albo poczekamy aż nauczy się mówić i sam powie jak ma na imię :p
 
Do góry