reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
To prawda, dziewczyny, że nie ma co się bez powodu denerwować i zwykle się tego trzymam, ale jak pojawiają się jakieś nowe, nieznane mi z pierwszej ciąży objawy, to się zaczynam zastanawiać... Ech...
No właśnie muszę się umówić na połówkowe, żeby zdążyć w tygodniu 20+. A u Was który to będzie tydzień?
Ja mam to samo co Ty. Każdy nowy objaw mnie niepokoi. Ale tak to jest w następnej ciąży. Jest inna, a my się niepotrzebnie martwimy ;)
Ja się na polowkowe umówiłam na 21+0 :)
 
reklama
Akurat mamy z Maxi Cosi wszystko, ale można do wózka innej firmy kupić adaptery i będzie inny fotelik pasował. Wózek mamy model Mura 4 Plus, a fotelik Pebble Plus z bazą 2 Way fix tak, że następny większy będziemy mogli montować tyłem do kierunku jazdy :)
Ooo, dziękuję, właśnie o to mi chodziło,czy da się jakieś uniwersalne adaptery dokupić :) super. A macie może jakieś sprawdzone strony z testami fotelików?
 
To prawda, dziewczyny, że nie ma co się bez powodu denerwować i zwykle się tego trzymam, ale jak pojawiają się jakieś nowe, nieznane mi z pierwszej ciąży objawy, to się zaczynam zastanawiać... Ech...
No właśnie muszę się umówić na połówkowe, żeby zdążyć w tygodniu 20+. A u Was który to będzie tydzień?
U mnie 20+5. Mam w połowie września.
 
My wózek też mieliśmy 3w1. Ale kupowałam używany za małe pieniądze bo spacerówki i tak z tych zestawów dla mnie do niczego się nie nadają. Chodziło mi jedynie o dużą gondolę.
Fotelik wpinany na stelaż to dla mnie opcja zupełnie zbyteczna i obciążająca mały kręgosłupik maluszka. A jeszcze co do fotelików to my mieliśmy maxi cosi cabrio fix bardzo pożądny i duży/

Dziś w nocy jedziemy na urlop więc chciałam się pożegnać bo pewnie nie będzie czasu do was zajrzeć. Trzymajcię się ciepło, dbajcie o siebie i maluszki i przynoście same pozytywne wieści z wizyt. Do kolejnego napisania :)
 
My wózek też mieliśmy 3w1. Ale kupowałam używany za małe pieniądze bo spacerówki i tak z tych zestawów dla mnie do niczego się nie nadają. Chodziło mi jedynie o dużą gondolę.
Fotelik wpinany na stelaż to dla mnie opcja zupełnie zbyteczna i obciążająca mały kręgosłupik maluszka. A jeszcze co do fotelików to my mieliśmy maxi cosi cabrio fix bardzo pożądny i duży/

Dziś w nocy jedziemy na urlop więc chciałam się pożegnać bo pewnie nie będzie czasu do was zajrzeć. Trzymajcię się ciepło, dbajcie o siebie i maluszki i przynoście same pozytywne wieści z wizyt. Do kolejnego napisania :)

Miłego urlopu, wypoczywaj!
 
reklama
@karolina921 udanego urlopu !
Cisza tu u nas na forum ale pogoda, urlopy to trzeba korzystać :)
Ja dzisiaj kończę 16 tydzień a czuję się nadal jak w pierwszym trymestrze. Już chyba pogodzilam się z myślą że do końca ciąży mdłości mnie nie opuszczą. Jutro na 11 wizyta i już nie mogę się doczekać :)
 
Do góry