reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Polcia :) - fajnie że już po prenatalnych i wszystko ok :) też już bym chciała znać płeć bo też czekam żeby wiedzieć co kupować :)

@karolina921 - zazdroszcze tej burzy, u nas nic a nic nie jest lepiej :( trzymam kciuki za jutro :)

@Juti777 - musi być wszystko dobrze :) każdy tylko do tych prenatalnych żeby odetchnąć z ulga :)

@milusia83 - 15tc - o woooow kurcze jeszcze 5 i połoweczka :) ja nie wiem u niektórych z Was to jakoś tak szybko leci a ja mam wrażenie że u mnie te tygodnie w żółwim tempie lecą :/

@Justyna_maj2017 mam nadzieję że już na miejscu :) słyszałam że tam chłodniej :) udanego wypoczynku

@raz_dwa_trzy - powoli działamy :) także myślę że niebawem to ruszy :)

@wiola1198 - no witaj Kochana tak dawno Cię nie było :) cieszę się że urlop się udał - rzeczywiście trochę pojezdziliscie :) współczuję że do grudnia sama - tule ;)

A ja standardowo zdycham. Wczoraj szła burza, już każdy na balkon wychodzil i cieszył się ogromnie z czarnych chmur i co? Oczywiście poszło bokiem :( także nic a nic nie ma ochlody.
Dzisiaj tak wstałam i tak jakoś dziwne uczucie - hmmm ja jestem naprawdę w ciazy? Kurcze jak się nie czuje tego dzidziusia to jakos tak nie dociera :( mam nadzieję że wszystko z Bąbelkiem jest dobrze i nic złego się mu nie stało, troche się martwię a do wizyty jeszcze ponad tydzień :(
Jutro jadę do Poznania bo moja Mami ma wycięcie guza silinianki i proszę Was o trzymanie kciukow żeby było wszystko dobrze, żeby zabieg poszedł sprawnie, Mami szybko doszła do siebie i żeby guz okazał się niezlosliwy. Nie wiem też jak ja dam radę w tych upałach no ale muszę dać radę. Do tego Mały dalej gorączkuje i jeszcze na dodatek oczka mu napuchly pewnie od alergii :(
Trzymaj się i dużo wiary i zdrowia mamie życzę . Znam ten lęk.. Aż za dobrze
 
reklama
@Polcia :) - fajnie że już po prenatalnych i wszystko ok :) też już bym chciała znać płeć bo też czekam żeby wiedzieć co kupować :)

@karolina921 - zazdroszcze tej burzy, u nas nic a nic nie jest lepiej :( trzymam kciuki za jutro :)

@Juti777 - musi być wszystko dobrze :) każdy tylko do tych prenatalnych żeby odetchnąć z ulga :)

@milusia83 - 15tc - o woooow kurcze jeszcze 5 i połoweczka :) ja nie wiem u niektórych z Was to jakoś tak szybko leci a ja mam wrażenie że u mnie te tygodnie w żółwim tempie lecą :/

@Justyna_maj2017 mam nadzieję że już na miejscu :) słyszałam że tam chłodniej :) udanego wypoczynku

@raz_dwa_trzy - powoli działamy :) także myślę że niebawem to ruszy :)

@wiola1198 - no witaj Kochana tak dawno Cię nie było :) cieszę się że urlop się udał - rzeczywiście trochę pojezdziliscie :) współczuję że do grudnia sama - tule ;)

A ja standardowo zdycham. Wczoraj szła burza, już każdy na balkon wychodzil i cieszył się ogromnie z czarnych chmur i co? Oczywiście poszło bokiem :( także nic a nic nie ma ochlody.
Dzisiaj tak wstałam i tak jakoś dziwne uczucie - hmmm ja jestem naprawdę w ciazy? Kurcze jak się nie czuje tego dzidziusia to jakos tak nie dociera :( mam nadzieję że wszystko z Bąbelkiem jest dobrze i nic złego się mu nie stało, troche się martwię a do wizyty jeszcze ponad tydzień :(
Jutro jadę do Poznania bo moja Mami ma wycięcie guza silinianki i proszę Was o trzymanie kciukow żeby było wszystko dobrze, żeby zabieg poszedł sprawnie, Mami szybko doszła do siebie i żeby guz okazał się niezlosliwy. Nie wiem też jak ja dam radę w tych upałach no ale muszę dać radę. Do tego Mały dalej gorączkuje i jeszcze na dodatek oczka mu napuchly pewnie od alergii :(

Dużo zdrówka dla mamy. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki :*
 
Dziewczyny jak już Wam mówiłam badam tętno dzidzi detektorem. Zawsze jest gdzieś ok. 1cm nad wzgorkiem lonowym, a dzisiaj znalazłam tętno na środku wzgorka lonowego. Czy to nie za nisko?
 
A my dzisiaj leniwy dzień spędziliśmy. Rodzice do nas przyjechali. Miałam ochotę w końcu powiedzieć o ciąży, ale no jakoś tak nie mogłam. Jutro usg i już panikuje trzymajcie o 8:30 kciuki [emoji4] jeżeli będzie wszystko dobrze to w przyszły weekend widzimy się na działce u teściów i wtedy powiemy wszystkim. Strasznie się denerwuje! Dobrej nocy :))
 
Darsi kciuki za mamcię, Twoja mama jest palaczem ?
Karolina 921 mocno zaciskam za wizytę

Wiola 1198 podziwiam za tą samotność:( a jak planujecie dalsze życie ? Ja sobie tego nie mogę wyobrazić, bym umarla z tęsknoty. Jak mój M wylatuje gdzieś 5 dni, ja nie mogę sobie znaleźć miejsca :(((

Juti ja dokładnie tyle samo jestem z moim M 17 lat razem i 9 lat po ślubie. Jak go nie ma dluzej w domu to usycham

Sandra myślę że dzidziuś sobie śmiga :)
 
@wiola1198 nie wyobrażam się rozstawać z mężem na tak długo. Jak wyjechałam na wyjazd służbowy na 10 dni to dziennie po 2 razy musieliśmy do siebie dzwonić. Dobrze, że po świętach bedziecie już cały czas razem.
@Polcia :) byłam równo w skończonym 12tc. Też słyszałam, że może się jeszcze zmienić, ale wolę się przygotować na drugą dziewczynę ;) najważniejsze, żeby było zdrowe, chociaż wiadomo, że fajnie byłoby mieć parke ;)
@Darsi trzymam mocno kciuki za mamę. Myśl pozytywnie, a na pewno wszystko będzie dobrze :)
Masz rację, że tu chłodniej :) chodziłam wczoraj w długich spodniach :D a rodzice mówili mi, że oni się gotują w domu. Dobrze trafilismy z terminem, bo nie wiem jakbym przeżyła jeszcze ten tydzień upałów.
@karolina921 trzymam kciuki za usg :) na pewno zobaczysz fikajacego bobasa :)
@Karolajna89 witamy :) to Twoja pierwsza ciąża? ;)

U nas przyjemnie chłodno :D to był dobry wybór z urlopem w tym terminie. Nie wiem jak bym wytrzymała jeszcze tydzień upałów. Wczoraj miałam tu ubrane długie spodnie :D dzisiaj też ma być maksymalnie 22 stopnie :) pojedziemy pewnie na jakąś wycieczkę i będziemy spacerować z małą w wózku :)
 
@Polcia :) - fajnie że już po prenatalnych i wszystko ok :) też już bym chciała znać płeć bo też czekam żeby wiedzieć co kupować :)

@karolina921 - zazdroszcze tej burzy, u nas nic a nic nie jest lepiej :( trzymam kciuki za jutro :)

@Juti777 - musi być wszystko dobrze :) każdy tylko do tych prenatalnych żeby odetchnąć z ulga :)

@milusia83 - 15tc - o woooow kurcze jeszcze 5 i połoweczka :) ja nie wiem u niektórych z Was to jakoś tak szybko leci a ja mam wrażenie że u mnie te tygodnie w żółwim tempie lecą :/

@Justyna_maj2017 mam nadzieję że już na miejscu :) słyszałam że tam chłodniej :) udanego wypoczynku

@raz_dwa_trzy - powoli działamy :) także myślę że niebawem to ruszy :)

@wiola1198 - no witaj Kochana tak dawno Cię nie było :) cieszę się że urlop się udał - rzeczywiście trochę pojezdziliscie :) współczuję że do grudnia sama - tule ;)

A ja standardowo zdycham. Wczoraj szła burza, już każdy na balkon wychodzil i cieszył się ogromnie z czarnych chmur i co? Oczywiście poszło bokiem :( także nic a nic nie ma ochlody.
Dzisiaj tak wstałam i tak jakoś dziwne uczucie - hmmm ja jestem naprawdę w ciazy? Kurcze jak się nie czuje tego dzidziusia to jakos tak nie dociera :( mam nadzieję że wszystko z Bąbelkiem jest dobrze i nic złego się mu nie stało, troche się martwię a do wizyty jeszcze ponad tydzień :(
Jutro jadę do Poznania bo moja Mami ma wycięcie guza silinianki i proszę Was o trzymanie kciukow żeby było wszystko dobrze, żeby zabieg poszedł sprawnie, Mami szybko doszła do siebie i żeby guz okazał się niezlosliwy. Nie wiem też jak ja dam radę w tych upałach no ale muszę dać radę. Do tego Mały dalej gorączkuje i jeszcze na dodatek oczka mu napuchly pewnie od alergii :(

Darsi, dużo zdrówka dla mamy. Trzymam kciuki zeby wszystko było ok. Musi być [emoji846]
 
reklama
@wiola1198 współczuję tak długich rozłąk z mężem :( musicie być bardzo silni... Ja bym chyba nie przeżyła czegoś takiego.
@karolina921 już pewnie jesteś po wizycie i wszystko jest super :) czekamy na relacje :)
@Darsi trzymam kciuki za Twoją Mamę. Na pewno wszystko się uda.
I dużo zdrówka dla synka.
Mój syn też ostatnio gorączkowal musieliśmy aż jechać do szpitala bo leki nie pomagały. Na szczęście już wszystko minęło. :)

Ja też dzisiaj wizytuje :) o 16 ale jest to zwykła wizyta ;)
 
Do góry