reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@Darsi kciuki mocno zaciśnięte, będzie na pewno wszystko dobrze!
A z synkiem to serio niefajnie :( te upały powykanczaja wszystkich, już niedługo trzeba będzie tylko w centrum handlowym siedzieć,żeby ulgę poczuć.
 
Witam się mamuśki po prawie 2 tygodniach przerwy. Urlop był bardzo intensywny I stale w drodze. Jak nie Karpacz to Pobierowo a potem Rzeszów wykończyl mnie ten urlop ale już wracam do Was . Mąż mnie dzisiaj znowu opuścił I wrócił do Anglii więc nastrój placzliwy I do grudnia sama w ciąży.. Doczytam wszystkie posty wieczorem.
Jutro zaczynam 13 tydzień a 14.08
Prenatalne... Buziaki

Jeny, to okropne, że rozstajecie się na tak długo. Wiem, że czasem życie zmusza do takich wyborów, czasem wybiera się partnera z takim rodzajem pracy (marynarz, żołnierz itp.), ale ja bym tak nie potrafiła na dłuższą metę. My jesteśmy małżeństwem ponad 9 lat. W związku 17. A pierwsze rozstanie na dłużej (2 tygodnie) było rok temu jak mąż musiał służbowo wyjechać za granicę. No koszmar to był...
Współczuję więc i podziwiam, że dajesz radę. Choć z drugiej strony pytam (jeśli mogę) czy nie ma innej opcji?
 
@Darsi kciuki!!!
Podobno panuje jakiś wirus. Wysoka gorączka ok. 3 dni i zero innych objawów.
Mam nadzieję, że mój nie złapie. Jutro wraca do żłobka po przerwie.
 
Łucja ja bym poczekala, jak się powtórzy lub coś zacznie więcej dziać to jedz

A co do boli to właśnie ja też miewam takie klucia w boku, no w nocy przy przekrecaniu gwałtownym, albo jak za szybko wstanę to w dole brzucha, ale w 1. Ciąży nie przypominam sobie żebym to miala
O ja też to mam szczególnie z lewego na prawy bok
 
reklama
Jeny, to okropne, że rozstajecie się na tak długo. Wiem, że czasem życie zmusza do takich wyborów, czasem wybiera się partnera z takim rodzajem pracy (marynarz, żołnierz itp.), ale ja bym tak nie potrafiła na dłuższą metę. My jesteśmy małżeństwem ponad 9 lat. W związku 17. A pierwsze rozstanie na dłużej (2 tygodnie) było rok temu jak mąż musiał służbowo wyjechać za granicę. No koszmar to był...
Współczuję więc i podziwiam, że dajesz radę. Choć z drugiej strony pytam (jeśli mogę) czy nie ma innej opcji?
Narazie jego praca nie pozwala ale po świętach już zostaje w Polsce i zmienia pracę będzie szukał na miejscu bo już 4 lata tak żyjemy I oboje mamy dość. Jakoś bedx trzeba przetrwać ten ciężki czas ..
Dziewczyny czy was brzuch też tak momentami ciągnie w dół jakby miał się zaraz urwać,? Nie lubię tego uczucia . Jeju jak mi się jutro nie chce do pracy iść po tej urlopowej przerwie ..
 
Do góry