reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Tak jak któraś z Was zauważyła, nie każda zagląda do wątku w którym podajemy wieści z wizyt, więc przekopiuję Wam wczorajsze wieści tutaj.

I badanie prenatalne (ale jeszcze bez testu pappa).
Wykonane wg om w 11tc+2.
A usg wyliczyło wiek ciąży na 12tc+3.

CRL: 60,4 mm = 6,04 cm
NT: 1,8 mm
BPD: 16,8 mm = 1,68 cm
Tętno: 168
Łożysko: przednia ściana, wysoko

TP z om: 18.02.2019
TP z usg: 10.02.2019
Zobacz załącznik 884013Zobacz załącznik 884014Zobacz załącznik 884015
Super wyniki i śliczna dzidzia.
Co do terminów to ponoć najbardziej wiarygodny jest ten z pierwszego usg. :)

Fajnie że powstała grupa na fb, ja już się zapisałam. [emoji12]
A jakie słodkie zdjęcie Maleństwa w tle. [emoji7]
 
reklama
Ja za równy tydzień USG prenatalne aaa nie mogę się doczekać ! Która dziewczyna jeszcze ma w najbliższym czasie? :)
Ja mam 13 aż, ale z tego co kojarzę, to kilka z nas ma własnie w ten dzień. I tak samo czas mi się dłuży niemiłosiernie .
No a póki co działam z obiadem- ziemniaczki z koperkiem, kurczaczek i mizeria .... mniammmmm:D
 
Ja mam 13 aż, ale z tego co kojarzę, to kilka z nas ma własnie w ten dzień. I tak samo czas mi się dłuży niemiłosiernie .
No a póki co działam z obiadem- ziemniaczki z koperkiem, kurczaczek i mizeria .... mniammmmm:D
Matko jak ty wytrzymujesz w kuchni? U nas w pokojach 28 st [emoji21] do kuchni to wchodzę tylko po wodę i przyznam, że z dzieciakami jemy bardzo niezdrowo [emoji57]
No ale mi jest słabo strasznie. Dzis już trzy razy wymiotowałam . Za to mam kochanego męża i często po nocy gotuję nam obiady na kolejny dzień, a dziś pisał, że sernik zrobi. Ja miałam zrobić w czwartek ale do dziś składniki leżą w kuchni [emoji58]
 
Matko jak ty wytrzymujesz w kuchni? U nas w pokojach 28 st [emoji21] do kuchni to wchodzę tylko po wodę i przyznam, że z dzieciakami jemy bardzo niezdrowo [emoji57]
No ale mi jest słabo strasznie. Dzis już trzy razy wymiotowałam . Za to mam kochanego męża i często po nocy gotuję nam obiady na kolejny dzień, a dziś pisał, że sernik zrobi. Ja miałam zrobić w czwartek ale do dziś składniki leżą w kuchni [emoji58]
Zazdroszczę męża ;P
 
Zazdroszczę męża ;P
Ja czasem sobie samej zazdroszczę [emoji23] ale mam wyrzuty sumienie, że tak naprawdę to obecnie nic mu nie pomagam. Mam nadzieję, że niedługo się schłodzi, a ja zacznę czuć się normalnie. Bo nawet z Zośką na końcówce ciąży gdy było po 30 st czułam się lepiej niż obecnie w 11tc przy takich temperaturach [emoji21]
 
Cześć dziewuszki! Ufff... Nadrobilam wlasnie 25 stron mojej nieobecności na forum, idziecie z postami jak burza :D Jestem aktualnie na urlopie i nie zaglądam do komp za często. Nie sposob każdej odpisać ale gratuluje udanych wizyt, @lolaa wsólczuje malej i trzymam kciuki, żeby wszystko się ladnie zagoilo.
Kochane byłam we wtorek na usg, dzidziuś ma 4.5 cm i machal mi rączkami :) Mega mnie to wzruszylo! (tak tak, wczoraj Powstanie Warszawskie rownież, myślałam że tylko jak tak mam :) I dziś umówilam się na usg genetyczne, mam dopiero 14.08 o 12:50. Czy to nie będzie za pozno skoro dzidzia rosne tak szybko? Mam obawy... Termin wg OM 25.02
Fajny pomysł z fb, prosze o akceptacje :)
 
reklama
Cześć dziewuszki! Ufff... Nadrobilam wlasnie 25 stron mojej nieobecności na forum, idziecie z postami jak burza :D Jestem aktualnie na urlopie i nie zaglądam do komp za często. Nie sposob każdej odpisać ale gratuluje udanych wizyt, @lolaa wsólczuje malej i trzymam kciuki, żeby wszystko się ladnie zagoilo.
Kochane byłam we wtorek na usg, dzidziuś ma 4.5 cm i machal mi rączkami :) Mega mnie to wzruszylo! (tak tak, wczoraj Powstanie Warszawskie rownież, myślałam że tylko jak tak mam :) I dziś umówilam się na usg genetyczne, mam dopiero 14.08 o 12:50. Czy to nie będzie za pozno skoro dzidzia rosne tak szybko? Mam obawy... Termin wg OM 25.02
Fajny pomysł z fb, prosze o akceptacje :)

Ja bym przesunęła kilka dni wcześniej bo prawie na styk Ci wyjdzie.
 
Do góry