reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Też chcę burze[emoji16] jeju u mnie wczoraj zagrzmialo parę razy popadalo i to w słońcu i koniec, a temp nawet nie spadła. Dalej gorąco i sucho..

Wiecie że wy wszystkie mówicie że dzidzie się ruszały a moje na usg ostatnim nic? Mam nadzieję że to nic złego, bo lekarz mówił że wszystko ok, a serce też biło normalnie. Liczę że teraz na przyszłej wizycie już będzie bardziej ruchliwe
 
Witam. U mnie też miał być dziś pyszny obiadek a tu nagle ciemno przed oczami, zalana zimnym potem i blada jak ściana musiałam szybko usiąść a syn pobiegł po wodę i wiatrak. Pierwszy raz w życiu prawie zemdlalam i stwierdzam,że nie ma co..w takie upały to ile się da trzeba się oszczędzać bo to nie żarty. No i na obiad zamiast kurczaczka z dofatkami była na szybko jajecznica :( Teraz leże i ciągle czuję coś w brzuchu ,nie wiem czy to na pewno ruchy dziecka ale bardzo bardzo podobne. Aż miło się leży z myślą o tym ,że mały człowiek fika tam sobie teraz:)
Ja mam 13 aż, ale z tego co kojarzę, to kilka z nas ma własnie w ten dzień. I tak samo czas mi się dłuży niemiłosiernie .
No a póki co działam z obiadem- ziemniaczki z koperkiem, kurczaczek i mizeria .... mniammmmm:D
 
A u nas gorąco jak nie wiem co. Tez chce burze, ale się nawet nie zanosi.
@gaya11, a gdzie mieszkasz, ze tak Was zaatakowało?

Gratuluje wszystkich udanych wizyt. Super, ze mamy same dobre wieści. Oby tak dalej i do końca każda z nas przynosiła same pozytywy [emoji846]
 
Dziewczyny to gdzie w końcu piszemy? :D współczuje ze złe się czujecie :( u nas były upały, wielka burza i dzisiaj wreszcie 18 stopni uff uff :D
 
A u nas gorąco jak nie wiem co. Tez chce burze, ale się nawet nie zanosi.
@gaya11, a gdzie mieszkasz, ze tak Was zaatakowało?

Gratuluje wszystkich udanych wizyt. Super, ze mamy same dobre wieści. Oby tak dalej i do końca każda z nas przynosiła same pozytywy [emoji846]
Na Pomorzu. Tak między Gdańskiem a) Łeba. Teraz jest cudnie 21st a powietrze jakie świeże. Aż miło. Zapraszam do siebie [emoji106]
 
reklama
Na Pomorzu. Tak między Gdańskiem a) Łeba. Teraz jest cudnie 21st a powietrze jakie świeże. Aż miło. Zapraszam do siebie [emoji106]

Wow... zazdroszcze [emoji846] ja szczególnie Łebę uwielbiam [emoji846] widziałam, ze u Was potężne nawałnice przechodza. Gdańsk zalany, okolice również. U nas w Lublinie suuuuuuucho, zero deszczu. Nie ma czym oddychać normalnie,
 
Do góry