reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Cześć! Dzięki którejś z was ogarnęła aplikacje :D tylko jak znaleźć wątek brzuszka i lekarzy? Co do przeczuć to mam na dziewczynkę ale śniły mi się bliźniaki dzisiaj [emoji15]
 
reklama
@LoLaaa - boże Bidulka :( a to tak mocno rozciela że musieli ja szyć? Mój Mały jak rozcial łuk brwiowy i naprawdę głębokie było to rozciecie to załatwi to plastroszwami i byłam szczęśliwa bo sama bym tego szycia nie przezyla. Jejuuu jak mi szkoda Twojej corci :(

@Caitlyn - wysłana prośbą o akceptację :D

@gaya11 - ja idę na cytologie ale zobaczymy czy usg nie zrobi :) ale raczej się nie nastawiam :p
Niestety tak. Powiedział że jest za mała wiekowo na te plastry i może jej się brzydko zrosnąć. Chociaż jadąc na izbe miałam nadzieję że się obędzie bez szycia.

Ps. Ja też z tych co Facebooka nie mają.

Kciuki za wizyty i miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Caitlyn 8 TC jest wg mojego lekarza najbardziej prawdopodobny jeżeli chodzi o termin porodu :) u mnie Bono też rośnie i wg USG to zamiast 8 lutego wkręcił się 2 luty:)))
Śliczny szkrabik, lekarka przewidywała dziewuszkę? Bo wg mnie dziewuszka.
 
Caitlyn 8 TC jest wg mojego lekarza najbardziej prawdopodobny jeżeli chodzi o termin porodu :) u mnie Bono też rośnie i wg USG to zamiast 8 lutego wkręcił się 2 luty:)))
Śliczny szkrabik, lekarka przewidywała dziewuszkę? Bo wg mnie dziewuszka.
Jeju dajesz nadzieję :D Nie, to był lekarz i zarówno ten od prenatalnego usg jak i mój prowadzący ciążę nie chcieli mi nic mówić na temat płci. A ciągłam za jęzk, ale oboje powiedzieli, że to za szybko, heh.

A po czym wnioskujesz dziewczynkę? :D

I dziewczyny dziś pierwszy raz zwymiotowałam. Ale od razu się lepiej poczułam z pustym żołądkiem...
 
Ostatnia edycja:
Cześć! Dzięki którejś z was ogarnęła aplikacje :D tylko jak znaleźć wątek brzuszka i lekarzy? Co do przeczuć to mam na dziewczynkę ale śniły mi się bliźniaki dzisiaj [emoji15]
Wątek brzuszkowy znajdziesz pod tym linkiem:
Link do: Brzuszki lutówek :)

Lub wpisując w wyszukiwarce aplikacji: Brzuszki lutówek :)

I na górze z prawej masz taki znaczek "ptaszka" w kółeczku, po zaznaczeniu zaczynasz subskrybować ten temat (nawet jeśli się w nim nie udzielasz :))

A wątku z lekarzami nie widziałam. Chyba, że chodzi Ci o wątek z wieściami z wizyt?
Link: Wieści z wizyt - terminy, wyniki, zdjęcia USG
Link do: Wieści z wizyt - terminy, wyniki, zdjęcia USG

A wyszukasz go pod nazwą:
Wieści z wizyt - terminy, wyniki, zdjęcia USG
 
@Caitlyn cieszę się, że wizyta udana! Jeżeli jeszcze ktoś miał wizyty to bardzo gratuluję i cieszę się z wami z dobrych wieści [emoji4]

Widziałam, że zalozyliscie grupę na fb. Ja też z tych co magia fb już ich opuściła i aplikacji używam to sprawdzenia łowców burz i grup sprzedażowych [emoji3]
Bardzo sobie cenię anonimowość forum i żałuję, że wcześniej na takie miejsce nie trafiłam.

Nie mam czasu was doczytać do końca , ale trzymam kciuki za wszystkie wizytujące lutóweczki [emoji4]
 
reklama
Płakała strasznie,a ja razem z nią. Straszne przeżycie. Chociaż bardziej płakała ze strachu, bo nie wiedziała co się dzieje (1,5 roku ma dopiero) Bo po samym wypadku źle nie było, płacz mniejszy nawet niż przy drobniejszych urazach i na izbie też zadowolona chodziła,cały szpital zwiedziła,ale jak ja położyli na stole i we trójkę ją trzymalismy do szycia to masakra była. Za to na koniec jak już ją pucili i na mnie wskoczyla to panu doktorowi ładnie papa powiedziala i jak gdyby nigdy nic oglądała zwierzęta na ścianach. Jeszcze tylko zdjęcie szwów nas czeka i juz mam stresa
Biedna córcia :( Na szczęście najgorsze za Wami! Teraz niech rana się ładnie zagoi :)
 
Do góry