reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Utworzyłam grupę na facebooku - dla próby - zapraszam do dołączania pod tym adresem:
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


Grupa jest na tym etapie zamknięta (Wszyscy mogą znaleźć grupę. Tylko członkowie mogą sprawdzić jej członków i zobaczyć posty).

Mogę w pryszłości zmienić ją na całkowicie tajną (Tylko członkowie mogą znaleźć grupę, sprawdzić jej członków i zobaczyć posty.) gdy już będziemy miały pewność, że nasze grono jest już stałe ;)

Przy wysyłaniu prośby o dołączenie do grupy pojawią Wam się dwa weryfikacyjne pytania: Czy należysz już wątku lutowych mam 2019 roku na forum BabyBoom? oraz Jaki jest Twój nick na forum BabyBoom? A wszystko po to by ktoś niepowołany się nie chciał do nas wbić.

Jeśli facebookowa grupa się nie sprawdzi, nie będzie zbyt dużego entuzjazmu na taką grupę, to na Waszą prośbę będę mogła ją usunąć. Ale spróbować nie zaszkodzi.

PS. Gdyby komuś link nie działał, to proszę wyszukiwać grupę na facebookowej wyszukiwarce pod nazwą:
BB: luty 2019r.
Ja również nie mam FB i wolałabym jednak tutaj stworzyć forum zamknięte.

LoLaaa współczuję sytuacji z córką. Dobrze, że już po wszystkim i jesteście w domku.
 
Utworzyłam grupę na facebooku - dla próby - zapraszam do dołączania pod tym adresem:
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


Grupa jest na tym etapie zamknięta (Wszyscy mogą znaleźć grupę. Tylko członkowie mogą sprawdzić jej członków i zobaczyć posty).

Mogę w pryszłości zmienić ją na całkowicie tajną (Tylko członkowie mogą znaleźć grupę, sprawdzić jej członków i zobaczyć posty.) gdy już będziemy miały pewność, że nasze grono jest już stałe ;)

Przy wysyłaniu prośby o dołączenie do grupy pojawią Wam się dwa weryfikacyjne pytania: Czy należysz już wątku lutowych mam 2019 roku na forum BabyBoom? oraz Jaki jest Twój nick na forum BabyBoom? A wszystko po to by ktoś niepowołany się nie chciał do nas wbić.

Jeśli facebookowa grupa się nie sprawdzi, nie będzie zbyt dużego entuzjazmu na taką grupę, to na Waszą prośbę będę mogła ją usunąć. Ale spróbować nie zaszkodzi.

PS. Gdyby komuś link nie działał, to proszę wyszukiwać grupę na facebookowej wyszukiwarce pod nazwą:
BB: luty 2019r.
Pani mnie zaakceptuje droga Pani :)
 
@LoLaaa - boże Bidulka :( a to tak mocno rozciela że musieli ja szyć? Mój Mały jak rozcial łuk brwiowy i naprawdę głębokie było to rozciecie to załatwi to plastroszwami i byłam szczęśliwa bo sama bym tego szycia nie przezyla. Jejuuu jak mi szkoda Twojej corci :(

@Caitlyn - wysłana prośbą o akceptację :D

@gaya11 - ja idę na cytologie ale zobaczymy czy usg nie zrobi :) ale raczej się nie nastawiam :p
 
Gaya Święta racja :) z dziećmi to ciężka praca :)

Lolaa teraz doczytałam współczuję strasznie :( po tygodniu stosuj na zmianę solcoseryl żeby blizenki nie było

Buziaki
 
Tak jak któraś z Was zauważyła, nie każda zagląda do wątku w którym podajemy wieści z wizyt, więc przekopiuję Wam wczorajsze wieści tutaj.

I badanie prenatalne (ale jeszcze bez testu pappa).
Wykonane wg om w 11tc+2.
A usg wyliczyło wiek ciąży na 12tc+3.

CRL: 60,4 mm = 6,04 cm
NT: 1,8 mm
BPD: 16,8 mm = 1,68 cm
Tętno: 168
Łożysko: przednia ściana, wysoko

TP z om: 18.02.2019
TP z usg: 10.02.2019
20180801_215539-800x612.jpg
20180802_090412.jpg
20180801_221603-800x459.jpg
 

Załączniki

  • 20180801_215539-800x612.jpg
    20180801_215539-800x612.jpg
    76,3 KB · Wyświetleń: 371
  • 20180802_090412.jpg
    20180802_090412.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 369
  • 20180801_221603-800x459.jpg
    20180801_221603-800x459.jpg
    69,9 KB · Wyświetleń: 369
W ogóle te terminy teraz śmiesznie się rozbiegają. ;)

Pierwszy termin jaki mi ustaliła położna wg sposobu znanego wszystkim (+ 9 miesięcy i 7 dni do I dnia om), to: 21.02

Na (każdym) usg pokazywało jednak, że termin z om to 18.02

Na 1 i 2 usg (7tc i 10 tc) termin wyliczony na podstawie CRL to 16.02

Na 3 usg (12 tc) 12.02

Na prenatalnym usg (12 tc) 10.02

Tendencja jak widać spadkowa ;) Kto wie czy usg nie zrobi ze mnie jeszcze styczniówki? [emoji14]
A tak na serio to z Mikołajem miałam takie same przygody z tp wyliczanymi przez usg, a sprawdził się tp z om, więc trzymam się wersji, że tp to data wyliczona wg om, o :)
 
reklama
Dziewczyny siedzę na śpiący jeszcze i gafe zrobiłam Nick do bb podałam malwina1818 A ma być Malwina 18 . Dolaczcie mnie ;)

Kolejny gorący dzień A ja muszę weranda po remoncie posprzątać tona gratow, narzędzi itp ..

Za wizyty kciukasy A zdjęcia macie przeciwne...szkoda że mój gin ma słaby sprzęt.
 
Do góry