reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Gratki dziewczyny, jakie fajne wieści no i pierwszy Pan nam się objawił;) Zobaczycie tak szybko nam ta ciąża zleci,że za chwilę będziemy swoje porody monitorować :D:D:D
 
reklama
No mi w sumie czas szybko leci, co prawda do wizyty się ciągnie jak cholera.Ale tak w dzień to jestem tak za młodym zabiegana,że czasem zapominam,że w ciąży jestem.Brzuszka jeszcze nie widać u mnie, oponka mała tłuszczowa jest z poprz.roku. :mad:
 
"carmelek9, post: 16921248, member: 179111"]Ja już tez po usg genetycznym, wszystko w porządku i w normie, wyszłam z gabinetu jak na skrzydłach!:)
I na 80% chłopak:)
A termin się zmienił na 1 lutego:)[/QUOTE]
Gratulacje:-) :)cudne wieści.to już drugi termin na 1lutego;-);-) ;)
 
Hej dziewczyny. Gratulacje wszystkim udanych wizyt I trzymam kciuki za kolejna.
U nas dzis chwile grozy. Plamienie dosc obfite, to 9 +3. Teraz ustalo po przelezeniu dnia. Jestem przerazona. Dzwonilam do poloznej, jutro use rano o 10.00. Boje sie co tam zobacze.
 
Mój lekarz nic nie mówił że muszę i w poprzedniej ciąży 2 lata temu też nie miałam robionych
Jestem pewna,że miałaś.ja na NFZ miałam ale lekarz nic Minnie mówił że to jakieś szczególne USG a potem się okazało że miałam.o wiele większą świadomość miałam o połówkowym w 19tyg
 
Hej dziewczyny. Gratulacje wszystkim udanych wizyt I trzymam kciuki za kolejna.
U nas dzis chwile grozy. Plamienie dosc obfite, to 9 +3. Teraz ustalo po przelezeniu dnia. Jestem przerazona. Dzwonilam do poloznej, jutro use rano o 10.00. Boje sie co tam zobacze.
Pisz po wizycie co i jak,ale wierzę że będzie dobrze.
 
W ogóle pierwsze słyszę że te badania są obowiązkowe. I ufam swojemu lekarzowi. I żadna z moich znajomych nie musiała robić tych badań
Ja też w poprzedniej ciąży miałam lekarza, co nie robił mi tego badania. W ani jednym momencie ciązy. Też mi mówił, że jest nieobowiązkowe. Ale zmieniłam lekarza i ten już robi takie badanie. Ja uważam, że nie zaszkodzi mi go zrobić, zawsze to człowiek spokojniejszy :)
 
reklama
Do góry