reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hmmm o serach nie pomyślałam a fetę mogłabym jeść tonami.Za to na bank nie jem surowego mięsa,żadnych tatarów, metki itp .u mnie dziś piękna pogoda, zaliczyłam już jeziorko,:D:D:D:D
 
reklama
@Justyna_maj2017 sprawdziłam ten parmezan, bo trudno mi było uwierzyć, że ser, który leżakuje czasem nawet 3 lata mógłby zagrażać :

" Warto też powstrzymać się od serów wędzonych (jak oscypek), bo przed uwędzeniem mogły być surowe i niepasteryzowane. Najbezpieczniejsze są sery suche i twarde, na których najgorzej mnożą się bakterie – parmezan czy pecorino."

z artykułu : Czego nie jeść w ciąży. A więc pozwalaj sobie :)
 
Jeny to ja mam jak w niebie, nie wiem co to są mdłości , żyganko .W tej ciąży odpukać póki co jest fantastiko :D:p
 
Jeny to ja mam jak w niebie, nie wiem co to są mdłości , żyganko .W tej ciąży odpukać póki co jest fantastiko :D:p
To nic tylko się cieszyć [emoji2] ja przeszłam przez wszystko. Ale można powiedzieć, że jak skończyłam 8tc to zaczęło być lepiej i z każdym dniem ta poprawa narasta. Mam tylko nadzieję, że jeszcze mi się nie pogorszy [emoji23]
 
Jeju dziewczyny dzisiaj ledwo przeżyłam w pracy najadlam się śliwek bez skórki a wymiotowalam strasznie aż pod ciśnieniem umeczylam się pierwszy raz bo owszem mdłości mam przez cały dzien ale wymioty mnie omijaly aż do dzisiaj .. Bleee
 
reklama
@ForgetMeeNot feta też wydaje mi się, że jest z mleka pasteryzowanego. Jeśli chodzi o sery to najlepiej czytać etykiety. Ja uwielbiam parmezan, a jest z mleka surowego niestety :( rodzice przywieźli ostatnio sery korycinskie i też nie mogę ich jeść
Parmezanu nie wolno??? to mnie zaskoczyłaś.. :) wiem, że feta jest z pasteryzowanego, ale czytałam w kilku miejscach, że serow typu feta nie powinno się jeść, a o parmezanie z koleii nic a nic ... hmm.. i weź tu bądź mądry
 
Do góry