reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Mnie to w zasadzie obojętne co będzie. Bardzo chciałam mieć synka i mam. A teraz to już nie wiem sama. Z jednej strony drugi chłopak byłoby fajnie i taniej bo mam sporo rzeczy po synu. ;-) Ale z drugiej chłopak trochę by był "konkurencją" dla mojego syna. Dziewczynka to takie status quo - najwspanialszy chłopak świata i najwspanialsza dziewczynka świata. ;-) A ubierać i tak będę pewnie na chłopczycę, bo różu nie znoszę. ;-)
A z drugiej strony to my kobiety mamy z zasady trudniej w życiu, to może lepiej chłopak... O i takie rozkminki mój ciążowy mózg produkuje. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Ja tez oczywiscie mam nadzieje, ze zdrowe, ale chyba chcialabym drugiego chlopaka. Szymek ma juz 6 lat wiec raczej nie beda dla siebie juz konkurencja, a w przyszlosci mysle, ze byloby im sie latwiej dogadywac. Ja mam siostre 6.5 roku starsza odemnie i jestesmy najlepszymi przyjaciolkami teraz w doroslym zyciu.
Ale jesli bedzie dziewczynka to tez bede bardzo szczesliwa.

Macie juz jakies pomysly na ewentualne imiona??

U nas Maks i Zoja zostaly po ostatniej ciazy i nadal sa moimi faworytami :)

Milego dnia dziolchy, jak ja sie ciesze, ze to juz PIoatek i dzisiaj o 15.00 zacznie mi sie weekend :)
 
Ja tez oczywiscie mam nadzieje, ze zdrowe, ale chyba chcialabym drugiego chlopaka. Szymek ma juz 6 lat wiec raczej nie beda dla siebie juz konkurencja, a w przyszlosci mysle, ze byloby im sie latwiej dogadywac. Ja mam siostre 6.5 roku starsza odemnie i jestesmy najlepszymi przyjaciolkami teraz w doroslym zyciu.
Ale jesli bedzie dziewczynka to tez bede bardzo szczesliwa.

Macie juz jakies pomysly na ewentualne imiona??

U nas Maks i Zoja zostaly po ostatniej ciazy i nadal sa moimi faworytami :)

Milego dnia dziolchy, jak ja sie ciesze, ze to juz PIoatek i dzisiaj o 15.00 zacznie mi sie weekend :)

Ja kompletnie nie mam koncepcji na imię dla chłopaka. I w sumie to chyba nie ma dla mnie znaczenia czy chłopak czy dziewczynka. Oby było zdrowe [emoji846][emoji846]
Jak Ci fajnie. Ja dziś do 17 i jutro pracuje od 9 do 14 [emoji30]
 
Ja kompletnie nie mam koncepcji na imię dla chłopaka. I w sumie to chyba nie ma dla mnie znaczenia czy chłopak czy dziewczynka. Oby było zdrowe [emoji846][emoji846]
Jak Ci fajnie. Ja dziś do 17 i jutro pracuje od 9 do 14 [emoji30]

Jutro tez pracujesz?? :( O nie, a masz za to jakis dzien wolny w tygodniu? I zdradz w takim razie imie dla dziewczyny ;)
 
Czesc kobietki. Ja w pierwszej ciąży w ogole nie mialam przeczucia co bedzie. Dopiero po 20 tyg wyszlo ze dziewczynka. Teraz mam podobnie z tym ze jak tylko zobaczylam dwie kreski pomyslalam chlopak. Ale od tego czasu mam mieszane uczucia i w sumie nie zastanawiam sie nad tym. Z imieniem bedzie najgorzej bo nie mam takiego ktore bardzo mi sie podoba. Przy corce wybral maz i mi sie spodobalo wiec teraz pewnie bedzie tak samo :-) milego dnia
 
Hej, dziewczyny ciągle muszę nadrabiać czytanie postów i nigdy nie mogę nadążyć by być na bieżąco. Jestem już mama 2 letniej córeczki. Poprzednia ciąża przebiegała całkiem inaczej, miałam mnóstwo objawów ciazowych...mdlosci itp. Tym razem nic oprócz senności, która wywołuje pewnie duphaston. Troche się martwie z powodu krwiaka wykrytego w 6 tygodniu ciąży, teraz już prawie 9 tydzień i z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę, by móc się dowiedzieć czy wszystko jest dobrze i co z tym krwiakiem... pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję, że już tylko dobre wieści będą pojawiały się na forum.
 
Dzień dobry i już mamy piątek. Nadaje jeszcze z łóżka bo od rana wymiotuje [emoji30]
Co do imion to dla chłopca nie mam żadnego. Dla dziewczynki chyba Anastazja. Miłego dnia i kciuki za wizyty [emoji6]
 
Kurczę czy któraś z Was nie ma mdłości tak jak ja? Bo wydaje mi się,że tylko ja nie mam. To znaczy ja mam wstręt do jedzenia co można podciągnąć lekko pod mdłości a co wcześniej było niespotykane,bo uwielbiam jeść ;) Ja też modlę się żeby tylko było zdrowe ale jak bym musiała wybierać to chyba chciałabym chłopaka :)
 
reklama
Do góry