reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja juz po klinice, z wynikow zadowoleni, mam nie zmieniac dawki lekow narazie, I kolejna wizyta za 6 tyg :) szkoda, ze mi usg nie zrobili I musze czekac do niedzieli buuuu
 
reklama
A widzialam, że też pisaliście o szpitalach. I czekaniu w ciąży po 4h na zbadanie. To nie wszędzie jest tak, że są poloznicze Izby przyjeć? U nas to na tą główna w ogóle się nie wchodzi. Jest specjalna przy ginekologi. Z tym, że u nas sens jazdy do szpitala by dowiedzieć się czegoś szybko jest żaden. Jak trafiłam z krwawieniem z Zosią to zbadali mnie tylko na fotelu. Dali podkłady i duphaston i kazali czekać do jutra. Przy obchodzie zlecili badania i USG dopiero. A przy poronieniu położyli mnie z ciężarnymi i powiedzieli, że nie ma nad czym płakać. Bardzo szybko się wypisałam [emoji57]
 
@karolina921 straszne te szpitale...w Polsce jestes? Tutaj w UK polozne I lekarze sa naprawde super I traktuja Cie jak czlowieka a nie jak numerek:(
Przykro mi, ze musialas przez to przejsc

@Caitlyn to juz bardzo niedlugo!!! tak Ci zazdroszcze ze zobaczysz swoje dzieciatko :)
 
Cześć Dziewczyny! :) Nieśmiało dołaczam do grupy choć podczytuje Was od 1 posta! U mnie obecnie 7 tydz wg OM, wizyta na dniach. To moja pierwsza ciaża, a co za tym idzie, oprócz radości szereg watpliwosci, pytań. Dzisiaj pojawiły się u mnie nieco dziwne bóle - od czasu do czasu mam dość mocno ukłucie w okolicach pępka, podobne kłucia pojawiaja się także w pochwie. Wiem, że każda ciaża jest inna itd. ale może któraś z Was miała już badź ma podpbne przeżycia? Trzymam kciuki za Was!
 
Cześć Dziewczyny! :) Nieśmiało dołaczam do grupy choć podczytuje Was od 1 posta! U mnie obecnie 7 tydz wg OM, wizyta na dniach. To moja pierwsza ciaża, a co za tym idzie, oprócz radości szereg watpliwosci, pytań. Dzisiaj pojawiły się u mnie nieco dziwne bóle - od czasu do czasu mam dość mocno ukłucie w okolicach pępka, podobne kłucia pojawiaja się także w pochwie. Wiem, że każda ciaża jest inna itd. ale może któraś z Was miała już badź ma podpbne przeżycia? Trzymam kciuki za Was!
Hejka,ja też mam kłucia przy jajnikach podobno są ok jeśli nie ma krwawień.gratulacje fasolki i odzywaj się ja po wizycie i szczerze nie wiem co myśleć. Ciąża wczesna 4/ 5 tydz. Pęcherzyk widoczny,trzy dni temu 2mm a dziś ponad 7mm. Nic więcej nie widać,wzrost bety prawidlowy. Pojawił się płyn w brzuchu...mógł pęknąć pęcherzyk...
 
Cześć Dziewczyny! :) Nieśmiało dołaczam do grupy choć podczytuje Was od 1 posta! U mnie obecnie 7 tydz wg OM, wizyta na dniach. To moja pierwsza ciaża, a co za tym idzie, oprócz radości szereg watpliwosci, pytań. Dzisiaj pojawiły się u mnie nieco dziwne bóle - od czasu do czasu mam dość mocno ukłucie w okolicach pępka, podobne kłucia pojawiaja się także w pochwie. Wiem, że każda ciaża jest inna itd. ale może któraś z Was miała już badź ma podpbne przeżycia? Trzymam kciuki za Was!
Hej witaj takie klucia sa normalne we wczesnej ciazy, ja w pierwszej tez tak mialam

A teraz znowu takie bole jak na @ z przodu I z tylu hmmm nie wiem co o tym myslec?
Dziewczyny, ktoras cos?
 
Karolina921 to straszne, o czym piszesz . Człowiek traci wiarę w służbę zdrowia

Pani 100krotka witaj

Ja tez zasypiam
 
Kasiu ja też mam ciągle bóle na miesiączkę.

Wszystko się zgadza, jest ciąża, jest dzidziuś, bije mu już serduszko lecz dosyć słabo i mam brać luteinę dopochwowo 3x1, położna powiedziała żeby się nie martwić, bo na tak wczesnym etapie ciąży może być słabe tętno. A wielkość odpowiada terminowi z om +/- 2 dni.
 
reklama
Pani100krotka te wątpliwości są nie tylko przy pierwszej ciąży, ale w kolejnych także :) Jak ja to mówię - najpierw miałam strach o to co nieznane, a teraz strach o to co już znane ; )
 
Do góry