reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Baffi26 dlatego ja bym na Twoim miejscu pojechała do szpitala i (no trudno,czasem trzeba) nakłamała,że coś mi dolega..albo ,że mnie boli brzuch albo że zemdlałam..nie wiem ale cokolwiek aby tylko zrobili badania. Dziwne to bardzo,że dziecko wygląda na starsze czyli rosło sobie zdrowo tu nagle serduszko nie bije .Wygląda na to ,że albo przestało bić krótko przed wizytą albo lekarz najzwyczajniej w świecie się pomylił czego Ci oczywiście życzę.
Co to za bzdurna rada, zeby klamac....jest mnostwo lekarzy, do ktorych mozna sie udac, I zrobia badania jak trzeba
Szpitale sa zapelnione I tak, co jakby ktos naprawde W TYM momencie potrzebowal pomocy, a Ty bys zajela jej/jego miejsce bo sobie naklamalas...
Zastanow sie dziewczyno
 
reklama
wiecie co tak sobie teraz mysle o tym wszystkim co mi lekarz wczoraj powiedział i jedno mnie zastanawia na pierwszej wizycie bylam tydzień po okresie czylidlug om był to 5 tydzień z chaczkiem a learz nie widział nic na drugiej dwa tygodnie później powinien być według om 7 tydzień z chaczkiem a był według usg 5 tydzień i 6 dzień i była dopiero fasolka 3 mm wczoraj czyli rowno 2 tyg od poprzedniej wizyty wedlug om wychodzil 8 tydzień i 3 dni i tez tak na usg było ale skoro minelo 2 tyg to czy nie powinien być 7 tydzień i 6 dni wtakim razie. dodam ze mam nieregularne okresy raz 22 dni raz 30
Kochana, tak jak dziewczyny już wcześniej pisały, idź do innego lekarza albo to potwierdzi (choć mam wielką nadzieję że nie) albo stwierdzi że wszystko jest tak jak powinno... wtedy nie będziesz musiała gdybać i rozmyślać. Ja z reguły nie jestem panikara ale w twoim przypadku już dawno siedziałabym u innego gina na krześle!
 
Generalnie w szpitalu będziesz czekała 4h, bo nie ma zagrożenia życia, idź po prostu do lekarza, innego, wciśnij się gdzieś, możesz powiedzieć, że boli CIę brzuch itp. Ważne, żebyś się nie stresowała na zapas.
 
Hej Dziewczyny, ja tak na szybko bo w pracy urwanie glowy, a po pracy nie mam juz na nic sily bo upal u nas niesamowity.

Wszystkim mamom ktore wizytuja dzisiaj powodzenia!!! A tym ktore widzialy dziedzie i serduszka gratuluje!

@Baffi26 U mnie ciaza zatrzymala sie okolo 8 tygodnia przy ostatnim poronieniu, a do 11 tygodnia nie dzialo sie zupelnie nic. Nie plamilam, brzuch ne bolal. Dopiero 11 tyg 2 dni zaczelam plamic lekko na brazowo i wtedy poszlam na usg, dzidzi stanela wlasnie na okolo 8 tyg i pare dni. Idz do innego lekarza, prywatnie moze na jakies USG bo tylko sie meczysz z ta niewiedza...wspolczuje Ci bardzo.

Irenka jakies wiadomosci??

@karolina921 cudowne wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje Kochana!

Do mnie cholera powrocily mdlosci i wariacje hormonow. Do tego piersi mam jak balony i letnie sukienki w rozmiarze S niestety sa wlasnie w piersiach za ciasne :(

Milego dnia kobietki!
 
Witam wszystkie mamusie przyjmiecie do swojego grona kolejną spodziewająca się bobasa w lutym 2019?
Mam na imię Marta, mam 31 lat. To moja druga ciążą, w domu mam już 19miesieczna łobuziare moja ciąża to trochę niespodzianka(ale pozytywna oczywiście). Planowaliśmy z mężem drugiego bobasa ale starań jako takich jeszcze nie było. W niedzielę zrobiłam test, wczoraj byłam już na wizycie u ginekologa. Wg om i usg jakieś 4.5 tyg, narazie był tylko pęcherzyk ciążowy. Za 3 tyg kolejna wizyta na której mam nadzieję zobaczyć i usłyszeć już serduszko
 
@IrenaX cudne wieści,cieszę się razem z Tobą Któraś z Was pytała o hybrydę,kiepska u mnie pamięć do imion. Ja właśnie wczoraj sobie zrobiłam, ogólnie tylko pod koniec ciąży zdejmuje żeby było widać płytkę. U mnie dzięki temu ze w weekend odpoczęłam mam mniejsze te kłucia,staram się nie dźwigać nic. Natomiast hormony buzują bez kija nie podchodz aż czuję jak się we mnie gotuje zwłaszcza że mam spore stresy związane z pracodawcą,który nie jest zadowolony z ciąży na urlopie wychowawczym.juz kombinuje żebym podpisywała jakiś aneks do umowy, ogólnie i tak wie,że nie wrócę do pracy tam. Dodatkowo jestem strasznie wyczulona na zapachy,zazwyczaj mi to aż przeszkadza jakieś jedzenie czy inne.bez mdłości e to za wcześnie u mnie
 
Witam wszystkie mamusie przyjmiecie do swojego grona kolejną spodziewająca się bobasa w lutym 2019?
Mam na imię Marta, mam 31 lat. To moja druga ciążą, w domu mam już 19miesieczna łobuziare moja ciąża to trochę niespodzianka(ale pozytywna oczywiście). Planowaliśmy z mężem drugiego bobasa ale starań jako takich jeszcze nie było. W niedzielę zrobiłam test, wczoraj byłam już na wizycie u ginekologa. Wg om i usg jakieś 4.5 tyg, narazie był tylko pęcherzyk ciążowy. Za 3 tyg kolejna wizyta na której mam nadzieję zobaczyć i usłyszeć już serduszko
Hejka,ja też dopiero dołączyłam.im nas więcej tym lepiej zazdroszczę różnicy wieku,mój syn ma już 3lata i 4mies więc będzie prawie 4lata różnicy między dzieciakami.sama jestem z bliźniaków i teraz Michaś powtarza że chce dwójkę
 
reklama
Do góry