reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@Baffi26 i @IrenX jestem z Wami całym sercem. Mam wielką nadzieję,że to jakieś niedomówienia i szybko się wszystko wyjaśni, lekarze to tylko ludzie i niestety zdarzają się im pomyłki. @Baffi26 ja w poprzedniej ciąży pojechałam o godz 23 na sor bo myślałam,że plamię a to były tylko malutkie plamki na papierze .Przyjeli mnie,zbadali dokładnie i wypuścili po godzinie do domu uspokojoną..może warto pojechać i sprawdzić zamiast czekać tydzień w stresie i niepewności. Wiem i rozumiem ,że to dla Was dziewczyny straszne,każda z nas mimo stresu idzie na wizytę wierząc,że będzie ok a nie zawsze niestety tak jest. Ale trzeba mieć ciągle nadzieję i wierzyć,że będzie dobrze...
 
@IrenaX nie znam osobiście tej Twojej pani ginekolog,ale serio nie lubię kobiety. Jak byłaś prywatnie u mężczyzny gina to wyszłaś tak optymistycznie nastawiona, dał szansę. Ta kobieta od początku próbuje Ci wmówić,że coś sobie uroilas i na siłę spisuje te ciąże na straty (przepraszam za dosadność). Dobry lekarz powinien,nawet najgorszy scenariusz, przedstawić Ci tak,że będziesz miała nadzieję na przyszłość.
Nie zasługuje ona na prowadzenie Twojej ciąży.
 
Witam lutowe mamusie. Po 8 latach znowu nią będę. Poprzednio luty2011.Obecnie jestem w 5tc.Tydzien temu byłam na pierwszej wizycie z racji mojej pracy(piguła) od razu mój lekarz wystawił mi l4. Widział pecherzyk 5mm.Nastepna wizytę mam 17 lipca. Ale żebym za bardzo się nie martwiła kazał mi przyjść po 2 tygodniach aby podejrzeć fasolinke *:0).Tak jak Wy jestem pełna obaw.Ale modlę się aby wszystko było dobrze. Mam nadzieję że i u Was wszystko będzie tak jak byście sobie tego życzyły. Mam nadzieję że razem wytrwamy do lutego Pozdrawiam
 
@IrenaX nie znam osobiście tej Twojej pani ginekolog,ale serio nie lubię kobiety. Jak byłaś prywatnie u mężczyzny gina to wyszłaś tak optymistycznie nastawiona, dał szansę. Ta kobieta od początku próbuje Ci wmówić,że coś sobie uroilas i na siłę spisuje te ciąże na straty (przepraszam za dosadność). Dobry lekarz powinien,nawet najgorszy scenariusz, przedstawić Ci tak,że będziesz miała nadzieję na przyszłość.
Nie zasługuje ona na prowadzenie Twojej ciąży.
Dokładnie tak :( obiecuje ze jeśli bd wszystko dobrze, a wierze ze tak będzie to już do niej nie pójdę. Bo kolejna wizytę mam na 4.07 do gina eeeh bałam się tej wizyty :(
 
reklama
U mnie niby 5t5d i nic jeszcze :( ale plamien nie mam, boli tez nie, dobrze się czuje... :(

Irena - spokojnie. Nic jeszcze przesadzonego. To ze ona nie widziala pecherzyka w macicy to nie znaczy od razu ze to ciaza ektopowa. Gdyby zobaczyla ten pecherzyk gdzie indziej np. w jajowodzie to byloby wiadomo, ze to ciaza pozamaciczna, a tak to na razie diagnoza postawiona na wyrost. Na spokojnie spakuj sie do szpitala: koszula nocna, klapki, przybory kosm., recznik, aktualne badania, skierowanie do szpitala i leki (o ile takowe przyjmujesz). Bedziesz bynajmniej pod kontrola i moze jeszcze wszystko bedzie dobrze, a nawet jesli nie - to pamietaj, ze zadna kobieta na tak wczesnych etapie ciazy nie ma praktycznie wplywu na jej przebieg! 3maj sie mocno. Sle usciski!
 
Ostatnia edycja:
Do góry