reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja po mojej nerwowce odetchnęłam...
Serduszko bije<3
 

Załączniki

  • 62E88017-569F-4727-9D01-89D4201D76DD.jpeg
    62E88017-569F-4727-9D01-89D4201D76DD.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 108
Ja też po wizycie i już jestem spokojna. Plamienie prawdopodobnie z obtarcia. Mam zakaz współżycia na jakiś czas. Dostałam prewencyjnie Duphaston. Dzidzia ma się dobrze. Serduszko biło 123 razy na minutę. Fasolka ma 6 mm, a w środę miała jeszcze 2 mm. Termin z usg wychodzi na 14.02, więc w same walentynki :D. Mam już założona kartę ciąży i w srode idę na badania krwi i moczu :)
 
reklama
Ja też po wizycie i już jestem spokojna. Plamienie prawdopodobnie z obtarcia. Mam zakaz współżycia na jakiś czas. Dostałam prewencyjnie Duphaston. Dzidzia ma się dobrze. Serduszko biło 123 razy na minutę. Fasolka ma 6 mm, a w środę miała jeszcze 2 mm. Termin z usg wychodzi na 14.02, więc w same walentynki :D. Mam już założona kartę ciąży i w srode idę na badania krwi i moczu :)

Super gratulacje !!!!
A mi dopiero jak z wynikiami przyjde założą kartę ciąży, hmm pamiętam z Zuzia miałam od 1 wizyty założoną .
 
Do góry