reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i proszę o kciuki jutro o 17 :)

Na czym ten test pappa polega? W 1 ciąży na pewno nie miałam go robionego

Byliśmy dziś 1 dzień na adaptacji w żłobku. Może być ; ) Bawił się sam, nie wiedział za jakie zabawki się brać. Ale jak już mu ktoś zabrał zabawkę to był lament ;) Jak jedna dziewczynka płakała, bo ją taki Gabryś mikrofonem uderzył i podeszłam do niej podmuchać jej tam to z końca sali przebiegł miki zazdrosny i z płaczem na całą salę :p I na koniec jeszcze Gabryś go uderzył autkiem. Tyle emocji przez jedyne 50 minut ; ) Jutro jeszcze mam z nim siedzieć, a w środę zostawić go samego w żłobku na próbę.
 
reklama
Przez brzuch to lekarze robia gdzies kolo 13 tc najwczesniej. Teraz sa dopochwowe bo przez brzuch nic by nie zobaczyl:)
A ja mialam przez brzuch robione usg I wszystko bylo widac...i nawet slyszelismy serduszko bijace, chociaz fakt, ze fasolina uciekala I raz bylo lepiej slychac raz gorzej :) pozdrawiam:)
 
Dziewczyny dostałam skierowanie od gin do szpitala na badania... bo ona nie widzi jeszcze pęcherzyka :( jestem załamana, nie wyklucza ciąży pozamacicznej, ale pewna nie jest. Chce mi się płakać, bo nie wiem co to będzie ;(
 
Ja pierdziele, chce jeszcze wierzyć ze to jeszcze wcześnie i dlatego nie widziała ;( bo w jajnikach tez nie widziała by coś było nie tak ale wykluczyć nie może. Mam zrobic badania i potem znowu do niej. Ale prawdopodobnie z 3 dni bede w szpitalu :( znowu stres :(
 
Ja pierdziele, chce jeszcze wierzyć ze to jeszcze wcześnie i dlatego nie widziała ;( bo w jajnikach tez nie widziała by coś było nie tak ale wykluczyć nie może. Mam zrobic badania i potem znowu do niej. Ale prawdopodobnie z 3 dni bede w szpitalu :( znowu stres :(
Jutro musisz się zgłosić do szpitala? Przykro mi, wiem,że to bardzo trudne dla Ciebie [emoji22] ale im szybciej dowiesz się co jest grane,tym lepiej. Wspieram mocno i myślami jestem z Tobą. Liczę,że Twoja fasolka się odnajdzie w odpowiednim miejscu.
 
reklama
Do góry