reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej. U mnie niestety ciąg dalszy plamienia... Muszę iść do ginekologa jednak... Na razie nie moge sie dodzwonić do przychodni. Zaczęłam się stresować :(

Plamienia nie koniecznie muszą oznaczać najgorsze, będzie dobrze kochana, oszczędzaj się . trzymamy kciuki mocno. daj znać koniecznie jak się dodzwonisz.
 
reklama
Dziewczyny a czy wy tez bedziecie miały ok. 10 tc test Pappa? Bo ja bede miala i nie wiem czy kazdy to ma czy to wymysl mojego gin
Ja na pewno tez, bo w UK robia w standardzie. Tylko sama w sumie nie wiem czy chce. Nic to nie zmieni nawet jakby cos mialo byc nie tak.
A ja kwietniówka 2015:)
Super! To jest nas pare z 2015 :) Ja jeszcze czerwcowka 2009 :)
 
Dziewczyny tym co mają mdłości polecam Prenatal Uno !!! Ma imbir w składzie i POMAGA!

Ja czekam w laboratorium kolejka taka że siedzę już pół godziny ;/ A głod coraz gorszy ;)
 
Dziewczynki, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze i jutrzejsze wizyty [emoji110][emoji110] czekam na same dobre wieści.
Ktoś ze mną wizytuje 27.06. ? :)
 
reklama
Część dziewczyny [emoji14] ja dopiero wstałam , nie pamiętam kiedy moje dziecko tak długo spało :D głodna jestem jak wilk i biegnę na śniadanko :)

Dziewczyny które dziś wizytują trzymam mocno kciuki żeby było w porządku i czekam na dobre wieści :)

Witam również nowe mamusie :)

Kochane podpowiecie co zrobić na obiad?
 
Do góry